Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, hogy nem tartom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, hogy nem tartom valószínűnek, hogy kövér emberekhez vonzódjak szexuálisan? Nem tudom miért van így, kellemetlenül is érzem magam miatta. Ez megváltozhat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyrészt nem furcsa, másrészt az, hogy milyen testalkatú emberhez vonzódik valaki, nem egy tudatos döntés kérdése, amin akarattal tudna változtatni.
2015. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Normális. Én is találkoztam már szép arcú, de testes lánnyal. Ha lefogyott volna, simán lett volna 10-ből 7-8 pontos. Ott volt mellettem, beszélgettünk, egymáshoz értünk, de egyszerűen nem állt fel a farkam. Olyankor, amikor máskor már egy tőle vékonyabb lányra fel szokott. Nem kívántam szexuálisan.


Persze a legtöbb lánynak a kövérség az arcát is elcsúfítja, úgyhogy emiatt még kevésbé vonzóak a szememben.

Egyszerűen csak a karcsú/vékony/átlagos/sportos alkatok jönnek be. Szerencsére még van belőlük elég.

2015. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az aktuális szépségideál. Mármint a nem kövér.

Te is ebben szocializálódtál és a vágyaid ennek megfelelően alakultak ki, így számodra nem vonzó.

Ez normális.

2015. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3:


Persze, hogy. Hiszen volt olyan történelmi korszak és voltak milliós civilizációk a Földön tucatszámra, ahol ezeken képeken a nő a kövérebb formájában számított vonzóbbnak, mint a normális alakkal.


[link]


[link]


[link]


(Vagy nem.)

2015. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4! És mitől változott ekkorát a világ? :( Tudom, hogy médiaaa ... De ők honnan kapták fel a vékony lányokat?
2015. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó !

Az elsö képen látható nőnél én a kettő közötti állapotot favorizálnám, a ducibb se rossz, csak ott kicsit hörcsög képű, de a teste nem rossz, az elsőn a teste egész jó, de az arca tiszta halálmadár.

2015. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5: Ironizáltam, szarkasztikus voltam. Szerintem sosem a hájas, kövér nők voltak az ideál, max nagyon ritkán, rövid ideig vagy kis közösségekben.


Miért hisszük azt, hogy pl az őskorban a dagadt nő volt az ideál? Mert találtak egy villendorfi vénuszt? Mi lenne ha ma történne valamilyen világméretű katasztrófa és pár ezer év múlva találnának egy mai korból származó RANDOM művészeti tárgyat és azon pont egy dagadt nő lenne? Akkor a jövőbeliek meg azt hinnék, hogy a mai korban is a dagadt volt az ideál.

2015. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy változna. De miért is kell, hogy változzon? Az most baj, hogy van olyan alkat ami neked nem tetszik? Szerintem nem baj. Nekem sem tetszik minden. Nem szeretem a tökfőzeléket és a rózsaszínt. Én sem tudom elképzelni a szexet egy kövér csajjal, vagy egy homokos pasival de attól még ugyan úgy elvagyok vele barátilag, vagy emberileg.
2015. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne furcsa? Nem kötelező dagival dugni! Sőt, sokan még egy légtérben sem szeretnek velük lenni, mert mondjuk rájuk nézni is rossz.
2015. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!