Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ha választhatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha választhatnátok egy B-s, C-s, D-s és E-s mellméret között, akkor melyiket választanátok? Illetve melyik lenne az a méret, ami "túl kicsi", illetve "túl nagy" (Nem csak a fent felsoroltak közül lehet választani. )?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek más, meg hogy egy nőben/lányban nem ez a legfontosabb, ezekkel tisztában vagyok :). Pusztán csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést :).

2015. szept. 9. 15:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
45%

Sziasztok...


Nos. Kosàr az csak egy dolog...

De ahhoz hogy meg tudjam àllapìtani a mell mèretèt szüksèges egy szàm is ami a kerület ès a hàt közötti összefüggèsre utal .


Pl 95d.


Nàlam ez így tökèletes. 38/f

2015. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
23%

80/B és 95/C között jöhet, de a 85/B az ideális számomra! ;)

Csak legyen! :D

30/F

2015. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
B, C
2015. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
40%

gondolom normál testalkathoz kell ezeket érteni mert 120kilósan nem nagy erény egy Fkosaras mell sem :)


ezt figyelembe véve nekem a B tetszik legjobban esetleg a C

az ettől nagyobb mellek is lehetnek szépek de szerintem nagyon ritka a jól kinéző nagy mell

az meg elég lehangoló hogy csak melltartóban lehet szexelni mert különben csak két alaktalan tőgy

2015. szept. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
70%
Akkor szép egy mell, ha nagy és igazi. A és B kosárméret nálam szóba jöhet, a C-től felfele viszont mind jó. Ezek közül leginkább az E természetesen, de én az F, G, H méretet se tartom túl nagynak, sőt! Azok a legszebbek!
2015. szept. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
60%
Pontleszarom a melltartóméretét, mivel nem az alapján válogatok.
2015. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
63%
90JJJ
2015. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Scav ***** válasza:
47%
ABC. C felett kizárva.
2015. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
60%

Nálam a mell D-től kezdődik.És csak natural!

F40+

2015. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
49%

A felsoroltak közül az E, de az ez felett lévők is nyugodtan jöhetnek! ;)


Én C-től felfelé szeretem a melleket, de ez természetesen nem azt jelenti, hogy az A vagy a B-s mellek nem jók! Kis mellben is vannak gyönyörűek és kevésbé azok ahogy mondjuk G kosarasban is van lógós meg gyönyörű feszes is! Ez változó! 24/F

2015. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!