Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ha választhatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha választhatnátok egy B-s, C-s, D-s és E-s mellméret között, akkor melyiket választanátok? Illetve melyik lenne az a méret, ami "túl kicsi", illetve "túl nagy" (Nem csak a fent felsoroltak közül lehet választani. )?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek más, meg hogy egy nőben/lányban nem ez a legfontosabb, ezekkel tisztában vagyok :). Pusztán csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést :).

2015. szept. 9. 15:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
57%
Ha cici és sör van,akkor én már boldog vagyok!
2015. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
24%

Nekem az A-val sincs bajom.

A legjobb a B

A C se rossz.

A többi már túl nagy.

2015. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
60%
B tökéletes C is ha szép formás és feszes többi már nekem nemigazán tetszik 23F
2015. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

10#-es

Nem gondoltam hogy pontosan tudják, de valami sejtésük csak lehet :). Ha meg nem, akkor is ki lehet következtetni szerintem :). És, már láttam az oldalon férfi válaszolóktól mellmérettel kapcsolatos válaszokat, és kérdéseket :). És az eddigi válaszolóktól sem érkezett még olyan válasz, hogy melyik méret milyen mell lehet :).


A válaszokat meg köszönöm szépen ^_^!

2015. szept. 9. 16:55
 15/42 anonim ***** válasza:
40%
W
2015. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 kottadelsol ***** válasza:
78%
Nekem A-tól F-ig nincs problémám a cicikkel :)
2015. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
58%
C kosárméretnél kezdődnek a szép mellek, felső korlát pedig nincs:) Minél nagyobb annál szebb (általában), én ezt az elvet vallom. A C-nél kisebb mellek pedig nagyon nem tetszenek.
2015. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
43%
Én A-t, B-t, maximum C-t választanék. Nekem a max a 75C. Én kifejezetten a kis cickókra bukom. :)
2015. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
66%

A kedvesemnek E-s van, természetes és szinte nem lóg: gyönyörűűűűűűűűűű!

A világon nem tudok ettől szebb dolgot elképzelni, pedig láttam már a Himaláját is:)

2015. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
55%
Ja, szóval gond, hogy a kis mellekre bukom. Anyátokat! :)
2015. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!