Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Várjak egy normálisra, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak egy normálisra, vagy inkább egyéjszakásokat keressek? (F)

Figyelt kérdés

Helyes, normális, kedves és udvarias (létezik ilyen?) férfinak mondanak, a másoddiplomám végzem.

Majd' 1 éve nincs senkim, de egyszerűen nincs kedvem összeállni csak azért egy csajjal sem, hogy "legyen valakim", nem ilyen vagyok. Persze, jó lenne egy szép, normális lánnyal megismerkedni, de a baráti társaságomban nincs ilyen.

Sokan nem értik, miért nem "csajozok", miért nem keresek egyéjszakásokat amíg nem találok egy hozzám illő normális barátnőt, de én nem ilyen vagyok. Szerintetek ez gáz? Lenne rá lehetőségem, a szex is hiányzik, de valahogy nem az én világom.


Szerintetek "erőszakkal" próbáljam megkedvelni az egyéjszakásokat, vagy hagyjam a fenébe, és várjak az "igazira"?


2015. szept. 10. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak egy vibrátort és használd azt addig, amíg nem jön az igazi!
2015. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A cím végén szereplő (F) a "férfit" jelenti.

De hogy még egyértelműbb legyen, a legelső mondatban is szerepel a "férfi" szó.

A kérdést a Heteroszexualitás kategóriába írtam, nem vagyok meleg.


Ezek után minek a vibrátor?!


Kösz.

2015. szept. 10. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek! Nem látod hogy fiú?!
2015. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
inkább egy éjszakásokat keress
2015. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Prosztatamasszázst nem csak a melegek végezhetik...
2015. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én tuti olyan pasira vágynék, mint te. Szerintem várd az igazit. :) Az is itt lesz valahol. Élvezd az életed amíg teheted!
2015. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. És lány. Kort azért nem írok, mert írtó fiatal vagyok. (Sajnos) De remélem nem mész bele egyészakásokba!
2015. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!