Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyum általában csak egy szál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum általában csak egy szál bugyiban van itthon, és előttem is így járkál. Szerintetek ez normális egy anyától?

Figyelt kérdés
Van úgy, hogy bugyi sincs rajta. Én nagyon zavarba jövök ettől, de neki ez tök normális. Egyáltalán nem zavartatja magát.
2015. szept. 11. 14:57
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Csak fel ne fázzon szegény!
2015. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
69%

Ebben mi a gáz?

Nem értem.

Nem perverzió, nem kell nudistának sem lenni hozzá.

Családon belül az, hogy egymás előtt nem vagyunk szégyenlősek, az nem ciki.

Hót nyugodtan bemegyek fogat mosni ha anyám zuhanyzik, és nem akarom/tudom megvárni, míg végez.

Egyébként meg a szüleink láttak eleget meztelenül, takarították is a szaros seggünket életünk első 1-2 évében. És ez még csak egy.

Szóval ez a családon belüli szégyenlősködés álszent dolog.

Nincs ebben semmi gáz. Aki ezt állítja az meg egy divatlapokon, finomkodó filmeken nevelkedett idióta.


Egyáltalán miért jössz zavarba attól, hogy anyádat meztelenül látod???

2015. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
11%
ez, kamu, küldj képet hogy elhiggyem
2015. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
11%
verted mar ra?
2015. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Bugyiban én is rengeteget láttam anyukámat, nekem fel se tűnik a dolog. Ő meg engem még sokkal többet alsónadrágban, mert otthon általában abban vagyok. Mondjuk meztelenkedni nem szoktunk. Ő egyáltalán, és szándékosan én sem, de ha meglát esetleg, amikor törölközöm, attól azért nem esem kétségbe.
2015. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
S igy van pl télen is mert akkor azért egy kicsit furcsa, de nyáron, ha milyen világban élünk ha a dög melegbe OTTHON ne lehessen úgy ahogy akar.
2015. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:

A párom is így mászkál!

A fia előtt! Nekem egy kicsit gáz! Meg tudlak érteni.

2015. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
61%

#15 és #22 leírta a véleményem


Sajnos az elmúlt 25-30 évben visszafelé haladt a világ, a 80-as években még sokkal kevésbé volt konzervatív a közfelfogás Magyarországon (is), és nem volt ekkora prűdség, az emberi test sokkal természetesebben volt kezelve, a meztelenség sokkal kevésbé volt így körbehisztizve, hiszen mind annak születünk. Csakhát az angolszász prüdéria, ami az angolszász médiaiparral (magazinok, mozi) nálunk is fő ízlésformáló lett, megtette a hatását. Nekik ugyanis nagyon is az az érdekük, hogy a meztelenség valami hűha dolog legyen, különben nem tudnák eladni pénzért, termékként.


Nálunk se szégyenlősködött előttem se apám, se anyám, se nővérem, nincs is semmi görcsöm ezzel kapcsolatban, mint sok családban, ahol bevonulnak a fürdőszobába átöltözni. Tök jó dolog úgy felnőni, hogy még a kérdés sem merül fel benned, hogy az valami különleges dolog, hogy apád farkát vagy anyád punciját (egyáltalán puncit vagy farkat) látod. Egyébként is abból jöttél ki.

2015. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
7%

A meztelen test csak a házastársra tartozik.

Ennyit erről.


Mivel az anya az apával nincs jó viszonyban, más családtag előtt menőzik a meztelen testével. A fiú ergo csak egy bútordarab a lakásban, akitől teljesen úgy otthon van az anya, mint ha ott se lenne.

Erről is ennyit.

Szánalmasok azok az anyák, akik képtelenek egy normális párkapcsolatot kialakítani és abban megmaradni, és utána meg a gyereküket saját maguk részének tekintik.

2015. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
És igen, egyébként szólj neki, hogy ne meztelenül mászkáljon, mert nem szereted. Ha picit is szeret, akkor tekintettel lesz rád. Ha meg nem, úgyis hamar elköltözöl, gondolom, és azt csinál a saját kis lakásában, amit akar, nagyon boldog lesz biztos, hogy nem kell sem a férjéhez, sem a gyerekéhez alkalmazkodni egy kicsit sem.
2015. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!