Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyum általában csak egy szál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum általában csak egy szál bugyiban van itthon, és előttem is így járkál. Szerintetek ez normális egy anyától?

Figyelt kérdés
Van úgy, hogy bugyi sincs rajta. Én nagyon zavarba jövök ettől, de neki ez tök normális. Egyáltalán nem zavartatja magát.
2015. szept. 11. 14:57
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te tökéletes példáját adtad vagy annak az abszolút fals alapvetésnek, miszerint meztelenség = szexualitás.


Na, ennek örültem az előbb, hogy én olyan szellemben nőttem fel, amelyben a szimpla meztelen állapot nem jelent egyet a szexszel. Hiszen amikor megszületsz, már akkor sem azért vagy meztelen, hogy közösülj. Vagy amikor fürödni mész. Vagy napozol. Nem csak azért és akkor vagyunk meztelenek, mert nemi gerjedelmünk van és szaporodni akarunk.

2015. szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

#29


"Mivel az anya az apával nincs jó viszonyban, más családtag előtt menőzik a meztelen testével."


Normális vagy??? A saját gyereke előtt menőzzön az anya a testével?

Fúj, de gusztustalan felfogásod van!!


Egy egészséges szellemben felnövő személy számára természetes a meztelenség.


Akkor mi a véleményed a kisgyerekekről, akikre a strandon nem adnak fürdőrucit a szülők, mert még kb 1-2 évesek?


"A fiú ergo csak egy bútordarab a lakásban, akitől teljesen úgy otthon van az anya, mint ha ott se lenne."


Szerintem inkább kezeltesd magad ilyen hozzászólás után!


Egy kapcsolathoz nem csak az anya kell, hanem az apa is, és mind a két félen múlik, tehát, ha az anyát leszánalmasozod, egyébként meg nincs jogod hozzá mert ki vagy te, akkor az apára mit mondasz? Ő egy szent és sérthetetlen a szemedben, mert ő is férfi?


Biztosan neked is romokban hever a kapcsolatod, minden nőt k..ának titulálsz, de hát az a te életed!


A meztelenség természetes, vannak ugyan szégyenlősek, és gátlásosok is.

De a saját lakásában az ember hagyj legyen már úgy, ahogy akar!!

2015. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális.

Én is hasonlóan nőttem fel. Sőt, volt olyan tél, amikor egy szobában laktunk mindahányan, mert nem volt megcsinálva a fűtés. Vagy nyaralásokon.

A fürdőbe is simán rányitunk egymásra mind a mai napig, ha pisilni kell, miközben a másik zuhanyzik. Akkor is, ha ők jönnek hozzám.


A meztelenség nem egyenlő a szexualiatással.

(Egyik rokonom ápolónő. nyugdíjas néniket és bácsikat pelenkáz és fürdet többek között, nap mint nap.)



Anyád nem fog rád izgulni és te sem rá. Legalább kicsit magasabb lesz az inger küszöböd, ha meztelenségről van szó, mert nálatok ez a fogalom beépült a hétköznapokba.

2015. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Abnormális!!!
2015. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
64%

#34-eske !!


Mert nem előtted sétálnak?

Tudod egyáltalán,mi az, hogy CSALÁD ?

Ez egy normális kérdés volt,amire válaszokat vár normálisan gondolkodó személyektől.Amit te produkáltál nem tartozik ebbe a kategóriába.

2015. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
0%

35 válaszoló, szerinted normális az, hogy egy 18 éves felnőtt férfi előtt sétál el az anyja meztelenül egyszálú bugyiban?


Tudod, hogy van ez rendben? - úgyhogy más anyja sétál el előttem bugyiban és nem az én anyám, gondold csak végig felvállalnád ezt a nagy világ előtt, hogy anyád meztelenkedik előtted, mint egy gyomorék, beteg gyerek(e) előtt aki nem ivarérett, tehetetlen és kiszolgáltatott.

2015. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
59%

36


Nálad tuti nem stimmel valami. Enyhén szólva problematikus lehetett a pszichoszexuális fejlődésed.

2015. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Én 27 éves Férfi

2015. szept. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Vajon akkor is normálisnak tartanák ezt egyesek,ha a kérdező lány lenne,és az apja meztelenkedne előtte?

Én pl. nő létemre nagyon nem örülnék neki,ha az apám meztelenül mutatkozna előttem....

2015. szept. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
82%

Jaj, de szemérmesek és prűdek vagytok!! Itt mutatkozik meg, hogy nálatok nem volt normális családik légkör! Ha lett volna, akkor a meztelenségen nem akadnátok ki ennyire!


25 nő vagyok, és mind a két szülőm itthon úgy mászkál, ahogy akar, ruhában és anélkül is egyaránt látom őket!

És??

A saját apukámra nem úgy tekintek, mint egy olyan férfira, akivel éppen járni akarnék!


Nem lehet ilyen gyerekes felfogásotok? De akkor ezek szerint nálatok TABU A MEZTELENSÉG!

2015. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!