Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gazdag és JÓKÉPŰ pasiknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag és JÓKÉPŰ pasiknak mind nagy pénisze van?

Figyelt kérdés

És most nem ilyen Bernie Ecclestone meg Berlusconi szerű ürgékre gondolok, hanem azokra a tipikus fiatal szálkás sötétebb tónusú latin beütésű gazdag pasikra, akik AMG Mercikkel meg Panamerakkal szaladgálnak mondjuk a Váci utcán. Azért azt nem cáfolja senki, hogy a nagy pénisz elég nagy önbizalmat kölcsönöz és én ezekről a fickókról nem tudom elképzelni, hogy pont a kis péniszük miatt kellene szégyenkezniük, ha már szinte mindenben tökéletesek. Csajok tapasztalatait különösen várom. Ja és csak kíváncsiságból megkérdezem. Ennek a fickónak vajon mekkora lehet?

[link]

El tudnátok képzelni neki egy 15 centis farkat? Csajok!! :D



2015. szept. 11. 18:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
nagy kocsi,kis szerszám..😌
2015. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki gazdag és jóképű egyszerre, akkor már az se zavarja a nőket, ha csak 10 centis a pömpölője.
2015. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%

idétlen a kérdésed. mért lenne a gazdagoknak nagy farka

éppen hogy kisseb van nekik a kompenzálás miatt

a farokméret nem függ össze semmivel

ha nagyfarkút akarsz tegyél fel hirdetést vagy keress a fűrdőbe pasit magadnak

én ahány jómódú vagy gazdag pasit ismerek azoknak mindnek 14 alatt van ki se kezdenék vele

2015. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Csak rám illik a személyleírás! 35F
2015. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Utolsó 😂😂😂😂 hihetetlenek vagytok ✔✔✔
2015. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Én el tudom képzelni, hogy Adam Rodrígeznek 15 centis farka van. Nekem már az hatalmas lene. :DDD Így a gazdag, jóképű pasis, nagy péniszes párhuzamod nála igaz lenne az én szemszögemből nézve. :D
2015. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, az ilyen nők miatt kapjuk a sztereotípiákat... :D

Most komolyan! :D Te vagy az egyik oka annak, hogy nekem is folyton azt mondják, hogy nekem nyilván csak a pénz számít, csak mert nő vagyok. :D


Elárulom, nekem is a kreol bőrű, sötét hajú és szemű férfiak az ideálom. Volt is már szerencsém hozzájuk (mondjuk a képeden szereplő férfi nekem pont nem jön be). Pontosabban kettőhöz. Egyiknek sem volt 15 centinél nagyobb - és nem bántam, mert fantasztikusak voltak az ágyban! ;) Elárulom, hogy a hatalmas hüvellyel megáldott nőknek jó csak, ha hosszabb 14 centinél. Különben elég sok időt vesz igénybe, míg a hüvely képes addig tágulni, hogy tövig beférjen. És nem percekről beszélek. Hanem hónapokról. Én már fél éve jártam a volt barátommal, akinek kb 18-19 cm-es pénisze van, amikor először, szépen, lassan, gyengéden felfért tövig. Nyilván ez nem tetszett neki, hogy nem ment mindig tövig, de ilyen az élet. :) Jobban megérteném, ha már a vastagság szmítana...


Engem a kocsik sem hoznak lázba. A válaszadók közül egy férfi keltette fel a figyelmemet szexuálisan: az, aki azt írta hosszú a haja! :D Imádom a hosszú hajú pasikat! :D

2015. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nagyobb farka van annak az önbizalma is nagyobb.

Meggazdagodáshoz kell az önbizalom, tehát nagyobb farokkal könnyebben lesz gazdag.


Férfi vagy nő vagy?

2015. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hány éves vagy? :D
2018. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!