Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Hányévesek voltatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hányévesek voltatok, amikor először láttatok puncit? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 23:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremét kb 4-5 éve amikor ranyitottam mikor masztizott... Kicsit leblokkoltam, mert nem tudtam mi ez, de mikor észrevett behívott és engem is megtanított rá, aztán csináltuk együtt, meg ki is nyalt...
2016. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21 vagyok 14/l
2016. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 llo válasza:
Én először óvodában
2018. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 llo válasza:
Én először óvodában láttam.Először 7 évesen fogtam. A tesóm 14 éves volt én pedig 8.viccből elbújtunk és nagyon sokáig azt csináltuk egymás nemiszervével,amit akartunk. Egyszer én egyszer ő.mondanom sem kell 8 évesen nem nagyon tudtam hogy mit kell vele kezdeni,simogattam. Ő pedig húzta föl le a bőrkét,nagyon jó érzés volt,de akkor nem tudtam mi ez csak jó érzés volt.néhányszor a golyóimat is megfogta,játszott vele,néha picit megszorította úgyhogy jó volt.Most is megismételném csak az a baj,hogy ő most 18 éves -es van pasija :(
2018. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
14 évesen az első barátnőmét. Meg is kóstoltam és ujjaztam, az első behatolás csak pár hónappal utána történt.
2019. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!