Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri ilyesmi pasival elveszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ilyesmi pasival elvesziteni a szüzességem? 18L

Figyelt kérdés
Van egy pasi, es megszerettuk egymast,mar amennyire lehet... nem tudom mi lesz ebbol,mert kulsore nem az esetem:) De imadom. Azt mondta hogy szivesen lenne nekem az elso,imadna tanitgatni. Jol gondolom hogy akkor valoszinuleg turelmes lenne es figyelmes?

2015. szept. 12. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy megéri e, csak utólag lehet megmondani.
2015. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Inkabb nem kockaztatok. Varok inkabb a megfelelo pasira! Köszi:)
2015. szept. 12. 14:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktál kancás lenni?
2015. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Inkább veszítsd el velem! Lehetnék a tanító bácsid! /F.
2015. szept. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha így érzed, szerintem simán lenne értelme de ezt előtte persze beszélgetések sorozata előzheti meg. Mivel mi nem ismerjük, így neked kell dönteni, de ahogy itt írsz róla, annyira azért nem lehet rossz választás :)
2015. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!