Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánom a barátnőmet?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a barátnőmet?!

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt.

Mindig is voltak kisebb nagyobb problemak a szexualis életünkkel.

Nagyon száraz típus. mindig én nekem kell nyalni, ujjazni h egyaltalan fajdalommentesen tudjunk szexelni.

nincs is ezzel baj. Szeretek nyalni. Igénylem is h egy csaj ahgyja magát.

de jolenne neha csak ugy hogy smár stb, simogatás, lenyulok es nedves mar, s egybommehet az action...(jopar baratnőmnel regebben ígyvolt)


nala ez nem mukodik...simogatas, smaci stb semmi..csont száraz. (tabit szed, lehet valtania kene)


De nekem már ez igy kicsit fásult.

El is veszítettem a formám..10 perc alatt kész vagyok...noha alig 1 éve még simán szexeltem masfel órat egyhuzamban...


Szeretem őt! nem akarnám elhagyni..magamban keresem a hibát..biztosan nem vagyok elég vonzó férfi vagy nem tudom.

Többször beszéltem már vele erről..kb havonta felhozom a témát. De mindig van kifogas, h eppen min jar az agya, meg miert stresszes, meg stb..

a gond az h most tervezzük az összeköltözest, és fogalmam sincs ígymi lesz...

Ő elvan 2 heti 1 szexel, nekem azert legalabb 2naponta igényem lenne ra, és nem egy 10 perces numerara csak, amit 20 perc nyalás előz meg...

24évesek vagyunk mindketten.



2015. szept. 14. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem inkább úgy tűnik, hogy ő nem kíván téged, téged ez frusztrál, és lassan kiöli a te vágyadat is.


Arról nem beszéltél, hogy orgazmusa szokott-e lenni

2015. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon úgy tűnik hogy nem kíván téged.. 23l
2015. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez jött le ebből, hogy nem kíván.


Én is voltam így, az előző párommal, abszolút mindegy mit csinált, ugyanúgy száraz voltam.


A mostani páromnál, már elég ha megcsókol, vagy átölel! :)

2015. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

van orgazmusa. ha nyalom, és ujjazom közben mindig van szinte.


az a baj, hogy a kezdetek óta ilyen...próbálkoztunk mindennel. Parszor fajt neki az együttlét, és szerintemmég sokszor mostanába is ettól fél.


kitértem erre is, hogy mondja meg nyugodtan ha baj van velem, nem haragszom meg, vagy nem izgatom már vagy stb...de mindig az a válasz, hogy ilyenről szó sincs, csak ő mindig is ilyen nehezen ellazuló, meg beinduló lány volt...

sőt..sokszor mikor ezt hozom fel, hogy biztosan nem kíván már, inkább ő lesz szomorú, és "magába forduló" merthogy ő ilyen "elcs/szett" hogy nem tud feloldódni könnyen es nedvesedni....

2015. szept. 14. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy te miért nem kívánod, az már kiderült.


Ha alapjáraton lenne olyan, hogy nem nedvesedik be, akkor azon lehetne javítani. De azt írod, mindig van kifogása arra, hogy most miért száraz. Tehát az előző partnereitől benedvesedett? Vagy mindig ilyen volt? Tabletta előtt is? Ezeket jó lenne tudni.


Nem biztos, hogy neki elég a szex mennyisége, csak mivel nem izgul fel kellően, így nyilván annyira nem is élvezi, miért is csinálná gyakrabban?


Hosszútávon, ha ez így marad, ki fog csinálni titeket ez a dolog, én így, ebben a formában nem gondolkodnék az összeköltözésen. Ha a szex nem működik, az rohasztani fogja az egészet. Te már most frusztrált vagy, a kedved is elmegy lassan még a szextől is... Ennek nincs értelme.


Le kell vele ülnöd, és ne engedd el, amíg kifogásokkal jön csak elő. Öntsetek tiszta vizet a pohárba! Ha ő sem tud magyarázatot adni, keressetek fel egy nőgyógyászt, kérjetek tanácsot, váltsatok tablettát, vagy próbáljátok óvszerrel. Ehhez bevethetitek a síkosítót is, így nem arról szól minden előjáték, hogy húsz percig dolgozol rajta, hogy egyáltalán beinduljon.


Vannak megoldások, de első körben tudnod kell, hogy ő akar-e egyáltalán változtatni, és van-e értelme. Ha ugyanis annyi a gond "csak", hogy téged nem kíván, akkor a szakításon kívül más út nem igazán létezik.

2015. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3.

faja. akkor tönkrement a kapcsolatom?!

pont most mikor életembe először költöznék össze lánnyal...remek.

2015. szept. 14. 17:42
 7/10 A kérdező kommentje:

igazad van 5ös.

teljes mértékben.


viszont azt ki merem mondani, hogy még sosem volt iylen barátnőm aki ennyire figyelt volna rám. (nyilván a szexen kivul beszélek most) hihetetlenül mutatja hogy szeret, ölel, bújik, puszil, szemembe néz, keresi a tekintetem, stb...

a legtöbb barátnőmnél ilyen max 1-2 alkalommal volt...masszor szinte csak a szexről szólt minden.

2015. szept. 14. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:

#6-os


Nem tudok neked erre mit mondani, csak a saját tapasztalatom írtam le neked. De elég valószínű, csak lehet hogy a költözés miatt látja a lelkesedésed és lehet hogy nem akarja ezt elrontani. Vagy megmondani az igazat. Vagyis tekintettel van rád. Próbálja még húzni a dolgot ameddig lehet, hogy ne rontsa el a költözést.


#3-as voltam

2015. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs mit gondoljak mostmár.

maradok a mókuskerékben, kivárom mi lesz ha külön leszünk...hátha változik valami.

2015. szept. 14. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szeret téged, ennek lelki okai vannak. ha ilyen depis, önostorozó, akkor inkább agyturkász kéne neki vagy egy nagy pofon az élettől, hogy megtanulja becsülni az életet.

26/N

2015. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!