Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazi nagymellű lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi nagymellű lányok! Milyen érzés hogy ekkora melletek van? Milyen igy élni?

Figyelt kérdés
jó? Vagy rossz? Mindenesetre legalább a pasik a lábaitok előtt hevernek, nem?

2015. szept. 15. 15:29
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

:-D

nem a konkrét méret volt a lényeg hanem az h mivel ennyire feltűnően látszik ezért vonzza a szemet...

szal az elején még esetleg tetszik is h meglátszik mekkora van neked,

majd zavarni kezd h nem a szemedbe néz az akivel beszélgetsz hanem a dudort figyeli a nadrágodon és tudod h csak illendőségből nem kérdezz rá

mikor meg oda kerülne a sor vagy csak téma lenne akkor a legtöbb nő elmenekülne

2015. szept. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
75%

90E a méretem,múlthónapban még 90D volt. A hátam még nem fáj tőle, pedig 4 évvel ezelőtt is D-s volt. Előny számomra, hogy sok pasi megfordul utánam. Hátrány, hogy M-es póló helyett L vagy XL -es kell, ráadásul nagyon sok szexi ruha nem megy fel,mert feszül vagy lapítja a mellet. De egyébként imádom :D

19L

2015. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
51%

# 7

Azért még azzal a 6kg 100%-al eljátszadoztam volna még.

2015. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
83%

85G - a szerencsésebb fajtából:)

Nekem nem fáj a hátam ettől - de tudom, hogy ez nem mindenkire vonatkozik, és nem tart örökké...

Tini korom óta megszoktam hogy bámulják, de nem zavar.

A férjem meg van őrülve értük.

Hazudok, ha azt mondom hogy nem volt sok előnyöm miattuk:)

Most, hogy már túl vagyok a szoptatásokon - mivel nem akarunk több gyereket - fel fogom varratni, de a méretéhez nem engedek hozzányúlni.

A férjemnek sokszor nehezebb mint nekem, de ő is megszokta már a bámészkodókat.

Imádom a férjem, és imádom hagy ilyenek a melleim.

2015. szept. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
71%

milyen ügyesen cserkészi be a pasi kérdező, a nagymellű válaszadókat :))


ui: 85I álom kategória szexben, de teljesen érthető ha a viselőjének kínlódás.

2015. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
36%

a felvarratás közben formálják is szal lehet h kisebb lesz :-)

igaz nem sokkal, de ahhoz h szép legyen a végeredmény elengedhetetlen :-)

2015. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
18%

Gratulálok 14-es!

Reméltem,hogy ilyen válasz is érkezik :)

Így vélekedik egy érett,szerető,önzetlen társ.

Büszke lehet Rád a párod!

F40+

2015. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
24%
Kedves Clar, ha nem egy tanulatlan hülye lennél, akkor semmi bajod nem lett volna a tőgyeiddel. Csesztél erősíteni a melltartó izmokat, derekadat, ezért fájt a hátad. :) A vállad meg a tartó miatt. Bújj el.
2015. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
13%

Nézzétek a dolog jó oldalát:


Amelyik pasi nem csak a melleteket akarja, az arany. Egyből tudtok szelektálni.


De én gyarló vagyok és akarom a melleket.

2015. szept. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
77%

14-es vagyok: az igazi nagy mellek viselőjének - ha nem akar begolyózni - akkor hozzá kell szoknia a kéjes tekintetekhez! Egy nagy mellet nem lehet eltakarni - optikai trükkök persze vannak az öltözködésnél - de pl. strandon ez már nem működik.

A nagy mell mindig is kihívó lesz, akármit tesz a tulajdonosa, akkor is. Lehet emiatt nyávogni, meg futni a köröket, de ez a valóság. Igen, egy méret fölött mindig a melleimnek beszélnek - de ezt is meg lehet szokni. Szinte minden pasi próbál "dörgölőzni"...

Tudom, hogy minden pasi - főleg nyáron - levetkőztet a szemével - és ezt is meg kell (és lehet) szokni.

Szinte minden kollégámtól kaptam már "ajánlatot"...

Ezzel együtt kell (és lehet) élni, mert tenni nem lehet ellene semmit sem!

És a legfontosabb: a férj szerepe! Szörnyű lenne egy féltékeny pasival élni és ugyanúgy büntetés lenne egy ilyen pasasnak egy ilyen nő!

Imádom azt, ahogy a férjem kezeli ezt a kérdést, ahogy elviseli a bámészkodókat - ilyenen soha sem vitatkoztunk - és persze ahogy és amilyen bizalommal szeret engem.

Tudja, hogy napi szinten ki vagyok téve a "felhívásoknak" így naponta rendezhetne "nagyjeleneteket", de ezzel nem mérgezi a kapcsolatunkat.

Mindezt azért írtam, mert nekem semmi bajom a nagy melleimmel, megtanultunk ezzel együtt élni, és teljes, boldog életet élek...

2015. szept. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!