Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazi nagymellű lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi nagymellű lányok! Milyen érzés hogy ekkora melletek van? Milyen igy élni?

Figyelt kérdés
jó? Vagy rossz? Mindenesetre legalább a pasik a lábaitok előtt hevernek, nem?

2015. szept. 15. 15:29
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
43%
80H-t hordok mostanában, néha HH- vagy J kosarasat is veszek. Eléggé nagy kihívás a ruházkodás, mind fazon tekintetében, mind pedig hogy egyáltalán kapjak méretet. Melltartókat most már külföldről vásárolok, mert itthon az a pár bolt ami van, mind belőlem akar megélni. Pasik természetesen imádják, én néha utáltam, de már megbékéltem az alkatommal. Sajnos elég nehéz vele sportolni, ez nagy bánatom. Tini koromtól kezdve nagyon igyekeztem odafigyelni hogy rendes melltartót vegyek. Szívesen vennék szexibb darabokat de azok nem tartanak semmit általában. Milyen érzés? Nem tudom, mindig az átlagnál nagyobb volt a mellem, szóval nem tudom milyen lenne nélkülük. Bár a hátam biztosan díjazná ;)
2015. szept. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

utolsó. műtéten gondolkoztál már? férfiként elitélem azokat a nőket akik megműtik a mellüket, viszont amit te írsz ott teljesen érthető. Egészségi kérdés.


Én nem szeretem amikor egy nő megműti a mellét mert csak túl kicsik vagy nem egyformák méretre stb. Viszont erre tökéletes megoldás. Szerintem. Talán erre is találták ki az egészet hogy az egészség megoldódjon.


Persze azt tudom hogy egy ilyen műtét nem kevés pénz, viszont azt is tudom hogy az állam bizonyos helyzetben akár fizeti is a plasztikát.


Férfiaknak is szokott lenni mellduzzanat ilyen-olyan okból ami ugyanaz mint a plasztika. Ott is szó nélkül ingyen megműtik a férfit.


Nem tudom milyen lehetőségeid lennének de szerintem kicsit gondolkozz el rajta! :) D-s mellek még érthetőek lehetnek de felette már szerintem szimplán egészségügyi kockázat.

2015. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
39%

18-as


igen kicsi gyerek korom óta sportoltam

pont a nagy melleim miatt kellet abbahagynom mert zavart benne és már nem tudtam azt hozni amit kellet volna...


a műtét óta megint nem okoz gondot

2015. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
61%

22-es

végre egy pasi aki felfogja h a nagy mell lehet hátrány is

köszönöm


21-es

az EÜ okokra hivatkozol akkor OEP-re megtudják csinálni

nekem is így lett fele akkora :-)

2015. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
50%
Én még nem láttam 85I melleket, de lehet meg is ijednék tőlük. :D
2015. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Félek kés alá feküdni, irtózom a kórházaktól és egyéb ilyen intézményektől. Egyelőre tehát nagyon nem tervezek ilyesmit. Amúgy vannak kifejezetten jó fehérneműk, amelyekkel viszonylag "kordában tudom tartani" a dolgokat :) Igaz, drágák.
2015. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
22-es: 21-es válaszolónak ritka gyönyörű mellei lehetnek, és ő is azt írta, hogy már megszokta. Mi a f***zért ajánlgatod neki a műtétet?
2015. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

azért ajánlom mert független hogy megszokta, nem lenne ennyi gondja. Meg nem is egészséges.


Egyékébként nem kell a késtől félni, altatással történik a dolog, azaz elalszol, felkelsz és közben nem látsz semmit sem. Parázni sem tudsz, mert mikor befekszel kapsz altatót és onnantól teljesen ellazulsz. Mikor meg felkellsz csak az eredményeket láthatnád de azt se fogod még, mivel ha jól hiszem olyankor leragasztják.


Arról nem is beszélek hogy olyan szép feszes cicit csinálhatnak neked, amely ugyan kisebb lesz, de szerintem a férfiak és saját magad is jobban néznéd magad a tükörben mint most.


Mert ugye akkora mellen mint amiről beszélünk már biztos van némi zsír, abból pedig távolítanak is el.


ISmerősöm férfi volt mint írtam megnőttek picit a mellei volt egy kis zsír is neki rajta, ő is EÜ vel csináltatta, bement elaltatták az izom és a bőr között neki mindent kikapartak.


SZóval az biztos hogy feszesebb cicieid lennének még ha persze marad is rajta valami egyéb.


Én a te helyedben elgondolkoznék ezen mert most lehet feszengsz rajta de az eredmény magáért beszélne :)

2015. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

mert még akár szüksége is lehet rá

én is csak 32 évesen mentem el

spec a szoptatás is tönkre teheti annyira h inkább választod a kést mint ami utána marad

2015. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
66%
Igazából nem csak a műtét maga tart vissza. Szeretem magam így ahogy vagyok. Ezt kaptam a természettől és harmóniában akarok élni vele. Nem is tartom magam kövérnek, bár nyilván van rajtam azért. De alapvetően még így is fittebb vagyok mint sok más molettebb alkatú nőtársam, sokat teszek érte. Ha már futni nem is szoktam, sokat tornázom. Nem mondhatom hogy nettó szívás az hogy nagy mellem van, csak vannak dolgok amikre odafigyelek vagy esetleg vannak amik kevésbé nekem valók. De én már így maradok :)
2015. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!