Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazi nagymellű lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi nagymellű lányok! Milyen érzés hogy ekkora melletek van? Milyen igy élni?

Figyelt kérdés
jó? Vagy rossz? Mindenesetre legalább a pasik a lábaitok előtt hevernek, nem?

2015. szept. 15. 15:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
46%
30: Nagyon nagyon helyes! Gyönyörűek lehetnek a melleid, sokkal szebbek, mintha kisebbek lennének. Ne hallgass azokra, akik műtéttel jönnek!
2015. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
42%

Így vagy tökéletes:)

Jól gondolkozol!

F40+

2015. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Nekem csak a testalkatomhoz képest méretes, egyébként pici szerintem, lenge ruhában egészen elbújik. Nagyon rossz, mert lóg, nem kapni rá rendes melltartót se. Megműttetném, de egy az, hogy félek tőle, kettő az, hogy az enyém még nem esik a támogatott kategóriába. Ha szép, feszes, kerek lenne, akkor talán tetszene, de így csak szomorkodom miattuk. Sokkal fontosabb a kinézet, mint a méret.
2015. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Miért nem kapsz rá rendes melltartót? Ma már minden méret kapható.
2015. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
59%

na akkor menj be egy fehérnemű üzletbe h neked most kellene egy 85H méret

tuti nem kapsz vagy csak horror áron

2015. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
56%
Valóban nagyon drága itthon :/ Csak azért kérdeztem rá, mert azt hittem nem talál. Amúgy pofátlanok az árak a kisebb kosarú melltartókhoz képest.
2015. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
37%
Edzeni kell kicsit hátra, vállra, mellre és akkor kevésbé fájnak majd és feszesen is tartják az izmok, nem fognak lógni. 85 F kosaras melltartót hordok és nem lógnak nem fáj a hátam.
2015. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
#37: Te lány létedre komolyan elhiszed azt a marhaságot, hogy a mellek feszessége az izomtól függ?
2015. okt. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Nem csak az izmoktól. De sokat segít. Próbáld ki lány létedre. Persze a genetika meg a bőrfeszesítő krém is számít. 
2016. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:

Nekem nem olyan nagy, 85/D (attól fögg, mi a nagy)

Valóban, nekem is szokott fájni a hátam, derekam tőle, de abban igazad van, a fiúk a lábaim előtt hevernek. És jó érzés, hogy sosem maradok kielégítetlenül (privátokat NEM kérek)!

2017. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!