Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Visszautasítanátok egy nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítanátok egy nőt, akinek bomba teste van, viszont az arca kimondottan csúnya?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Talán a dolog hogyanságától is függ...
2015. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A sok hülyeség ellenére, amit a tv-ben meg itt-ott látsz, valójában az arc sokkal fontosabb és nagyobb mértékben döntő szempont, mint az alak.

26/F

2015. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én biztosan nem utasítanám vissza. Ha valóban bombateste van, akkor az arca nekem már tényleg másodlagos. Egyébként is mindig először a lányok testét szoktam megbámulni, nem pedig az arcukat.
2015. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
de most komolyan, arról senki sem tehet hogy milyen arccal született... most egy ilyen miatt nem kéne rögtön visszautasítani
2015. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, te biztos olyan emberrel vagy együtt, aki neked nem tetszik, ugye? Ne fárasszuk már a másikat ha lehet ezzel a romantikus hülyeséggel...


Egy kapcsolat nem működik fizikai vonzalom nélkül, ahhoz meg az kell, hogy akivel vagyok vonzó legyen számomra, ha tetszik, ha nem.


A lepontozás meg a legkevésbé se fog érdekelni, mert csak az illetőt minősíti nem engem... ;)

2015. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igen, de idővel mindenki megszépül a szemedben, és ha elég időt töltesz vele, mert adsz neki egy esélyt és bejön a személyisége, akkor még a végén vonzónak is találhatod. hidd el, személyes tapasztalat
2015. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Pont most van egy munkatársam aki arcra (számomra!)kimondottan nem széo,de olyan teste van,hogy amikor beszélgetünk csak úgy áll a hancúrléc.Még jó,hogy én ülök. :))
2016. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem, véletlen sem utasítanék vissza.

A csúnyaság is relatív.

Volt egy osztálytársnőm, szép teste volt, de arcra... Hát ha azt mondom hogy úgy nézett ki, mint egy lófogú indin harcos, nem túlzok.

Talán csak én láttam benne jó nőt.

Aztán az iskola után pár évvel elment egy modelliskolába, amit sikerrel elvégzett.

Sőt, munkát is kapott.

Az újságoknak dolgozó fotósok tudták úgy fotózni, hogy ISZONYÚ JÓL nézett ki, még az "érdekes" arcával együtt is.

2017. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!