Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen nőcsábász akadémián...

Ilyen nőcsábász akadémián (mint pl. a Nicholas Viktor féle Csábítás Akadémia), igaz hogy meg lehet tanulni pillanatok alatt vonzalmat kelteni bomba csajokban, bármilyen csúnya pasi is vagy alapból?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy a külső nem számít, és az anyagiak is csak annyira hogy megkeresd a kenyeredet, egyébként az sem, és ha elvégzed a tanfolyamot akkor bárhol, bármilyen szituációban azonnali vonzalmat tudsz generálni gyönyörű nőkben. Van ilyen teljes átalakulás program ahol 12 előadás után nagymester nőcsábászt faragnak belőled és ingyen terepoktatás is jár mellé (az egész 240 000 Ft). Szerintetek megéri? Van ebben igazság? Van aki esetleg már járt oda és annak mi a véleménye?
2014. máj. 2. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nem igaz. a pofátlanság kicsit növeli az esélyed
2014. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

:)


Szerintem döbbenetesen nagy hülye vagy, ha egy ilyenre befizetsz.

Inkább tanulj és sportolj, a csajok majd jönnek maguktól, ha ezt a kettőt már jól csinálod.

Költsd a pénzt inkább ruhákra, fehérjeturmixra és súlyzókra.

2014. máj. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Marhaság, és szerintem aki befizet rá, azt a szervezők a háta mögött még jól ki is röhögik. Nincs olyan, hogy "bármilyen szituációban azonnali vonzalmat tudsz generálni gyönyörű nőkben", ha ezt elhiszed, már csak egy lépésre vagy Pataki Attilától. :)

Sportolj kicsit, olvassál, hogy legyen témád, amiről beszélgetni lehet, próbálj kialakítani egy stílust, és legfőképpen ne legyél gyáva, mert azt nem szeretik a nők.

2014. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alpha Centauri válasza:
100%
Én végigjártam tavaly a 12 hónapos tanfolyamot. Nőcsábász nem lettem és vonzalmat se tudtam mindig ébreszteni, de összesen 24 nap tréningen vettem részt és önmagamhoz képest elképesztően sokat fejlődtem. Előtt pl. soha nem volt kalandom, két fél éves kapcsolatom mindössze. A harmadik tréning után jutottam el odáig, hogy megtanultam pl. neten nőket felszedni, fél év kellett, hogy éles helyzetben is jó legyek. Már abbahagytam az egészet, mert egy elképesztően jó barátnőt találtam. Ne fizess be a teljes tanfolyamra, először próbálj ki egy próbahétvégét, arra van garanciájuk. Ha tetszik folytasd, ha nem, akkor önfejlessz!
2015. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zlaci1 válasza:
39%

Lehet, de nem érdemes. Többet láss itt!

[link]

2019. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet.
2021. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!