Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok. Rátok szoktak mosolyog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Rátok szoktak mosolyogni a lányok az utcán?

Figyelt kérdés
Rám nem is néznek például. Maximum egy pillantást vetnek rám, és komor tekintettel mennek tovább. Annyira rossz érzés. :/ Sokan írták itt gyakorin, meg haverok is mondták, hogy velük mindig flörtölnek a lányok, rájuk mosolyognak stb... Ennyire ronda lennék ezek szerint?
2015. szept. 18. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Néhány lány hosszan mélyen belenéz a szemembe,nem tudom miért.
2015. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem vetted volna észre ha itt mond valaki valamit nem mindig igaz pl szőke magas kékszemü hosszú hajú csaj vagyok


Pedig fiú barnahajú és rám sem mosolyognak

2015. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ritkán. Pedig nem ezért meg azért, de elég jól kinéző csávónak tartanak jó páran.

Igazából sok lány a saját önbizalomhiánya miatt zárkózott, és azét nem szemez senkivel, mert azt hiszi úgy sem jönne be neki ő...

többen vannak így mint bárki hinné!

2015. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vagy csak azok írnak akikkel volt ilyen


#2 vagyok


U.i.:ne keseredj el e miatt majd lesz valaki

2015. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen a férfiak meg a nyanyák :D
2015. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam gyors ránézni egy pasira amíg tudom, hogy ő nem lát, ha már egymáshoz közeledünk és közvetlen elmegy mellettem, én már nem nézek rá, mert nem merek. És azért mert önbizalomhiányos vagyok. Ilyenkor olyan érzésem támad, hogy ááh, úgysem jönnék be neki, vagy tuti nem fordulna meg és szólítana le.
2015. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6os kérlek ne tedd. Néz rá ha csak egy pillanatra vagy vagy egy pici mosoly. Rám sem néz egy nő sem. Én is mindig próbálok mosolyogni. Te elmész így tényleg egy fiú mellet. Én lehetnék az és lehet sok ilyen lány van és azt hisszük hogy a nők ennyire lenézik a férfiakat és elfordítják a fejüket. Én szenvedek amikor egyedül vagyok hogy nem sikerült egy lánynak elkapni a pillantását. Kicsit segíts!
2015. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a te kisugárzásodtól is,hogy milyen hangulatban vagy,mennyire vagy pozitív.Hidd el ezt magamon is tapsztaltam.
2015. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én próbálok pozitív lenni, de az alaptermészetem eléggé pesszimista, negatív. Nehéz ezzel mit kezdeni. Ilyen vagyok sajnos.
2015. szept. 18. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor már meg is válaszoltad magad ezt a dolgot.Ha nem változol,ez a helyzet sem fog változni.Volt 2 ilyen évem.Rajtam is keresztülnéztek akkoriban.
2015. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!