Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány szerintetek aki nem dobna, amiért csak 11 centis a péniszem mereven?

Figyelt kérdés
Túl kevés és tisztában vagyok vele. :/ Sajnos ennyit kaptam a sorstól. Többen mondták, hogy a vastagsággal kompenzálhatok, de az is csak 4,1... (Körbetekertem a mérőszalagot, és a kapott eredményt elosztottam 3,14-gyel. Úgy tudom így kell vastagságot mérni.) Van olyan akinek ez megfelelne, vagy abszolút ne reménykedjek?
2015. szept. 22. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezzel nem tudsz senkit kielégíteni.:(
2015. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
hát én 12cm sel is csináltam és én mondjuk élveztem, tudta használni és mást is használt :) meg eléggé feltud húzni :)
2015. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Ne hallgass az első válaszolóra!

Gondolj bele, ha egy ujjal ki lehet elégíteni egy nőt, ami se nem 11 cm hosszú, se nem 4 cm vastag, akkor egy ekkora pénisszel is lehet. Aztán meg vannak más lehetőségek is egy nő kielégítésére.

És elárulom neked, a nők 70%-ának nincs hüvelyi orgazmusa, azaz a nők 70%-ának teljesen mindegy, hogy mekkora a péniszed.

2015. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Jézusom hát az a lány aki nem dobna az biztos csak leszbi lehet
2015. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szard le és gyakorolj! Ha jó a technikád, akkor kis farokkal is nagyon népszerű fiú leszel.

A nők szeretik a jó szexet. Ha ezt elsajátítod, nyert ügyed van!

2015. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
"Gondolj bele, ha egy ujjal ki lehet elégíteni egy nőt, ami se nem 11 cm hosszú, se nem 4 cm vastag, akkor egy ekkora pénisszel is lehet" Ja, lehet, csakhogy az ember az ujját, úgy hajlítgatja, és olyan sebességgel mozgatja,ahogy akarja.
2015. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Különben egy olyan kérdésnél, ahol csak annyit kérdeznek,hogy lányok, kicsi vagy nagy a jobb, a legtöbb válasz az,hogy a " nagy, mert szeretem,ha kitölt". Most egy ilyen kétségbeesett kérdésre, vigaszból írják,hogy jó ez, meg a technika a fontos stb. Nos ez alapján döntsd el, hogy elég e nekik :) Vagy ne hallgass a hülyeségeimre, és vedd tudomásul,hogy van akinek kifejezetten a kis méret a jó :)
2015. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen hetes, ha az élet kívánság műsor lenne, akkor a nők 90%-ban egy kőgazdag, sportos, nagyfarkú Adoniszt választanának az ágyukban.

De az életben azért sokféle helyzet van, és amikor bejön a személyes ismeretség, és nem csak egy farokról kell döntést hozni, akkor nem biztos, hogy a nagy farok a nyerő.

2015. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
4%
nem,de viszont,erről eszembe jutott, egy rövidke képregény a "Móricka" című humorlapban. Ez volt a jelenet: A csaj, és a srác álltak egymást átölelve a fiú kérdezte: Ugye kicsim tényleg nem zavar, hogy ilyen kicsi a méretem? A csaj ezt mondta:"Jajj, dehogy zavar, nem is kicsi,egy igaz anakonda", közben ezt gondolta: Ja, persze, de legalább jó sok pénzed van, közben meg keresek magamnak egy nagy farkú szeretőt" Vajon van valóság alapja? Most őszintén! :)
2015. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Vajon van valóság alapja?

Hülye kérdés... persze, hogy van valóság alapja! Az életben elég sok forgatókönyv van, ennek is ugyanannyi a létjogosultsága, mint bármely más esetnek.

2015. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!