Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány szerintetek aki nem dobna, amiért csak 11 centis a péniszem mereven?

Figyelt kérdés
Túl kevés és tisztában vagyok vele. :/ Sajnos ennyit kaptam a sorstól. Többen mondták, hogy a vastagsággal kompenzálhatok, de az is csak 4,1... (Körbetekertem a mérőszalagot, és a kapott eredményt elosztottam 3,14-gyel. Úgy tudom így kell vastagságot mérni.) Van olyan akinek ez megfelelne, vagy abszolút ne reménykedjek?
2015. szept. 22. 11:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igaz, ez hülye kérdés volt,hogy van e valóság alapja, előfordulhat, persze nem törvényszerű :)
2015. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
sokat vesztene olyan nővel aki ilyeneket gondol :)
2015. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
ja, rengeteget :) Amúgy a nőknek nem valami jó a szemmértéke, pl. az én 17-18 cm-re simán rávágta némelyik,hogy 20,amikor mondom,hogy nincs az 20, megerősítik, hogy de az 20. :)
2015. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

" a nőknek nem valami jó a szemmértéke" ... nőként aláírom! :D

Mobil vásárlásnál is, mikor írják a méretét, odakészítek egy vonalzót, és mindhárom dimenzióját kicentizem, annyira nem vagyok biztos a dolgomban.


A férfiak péniszét, meg max csak a markommal és a köldöke közötti távolsággal tudom kb-ra belőni. Ami igen csalóka mértékegység... ;)

2015. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Exemé talán 1-2 centivel ha nagyobb és 2 perc alatt el tudott juttatni a csúcsra, miután megtanulta mi a trükkje a dolognak. :D Ezen kívül meg 2 jóval nagyobbhoz volt szerencsém és nem voltak jobbak egy cseppet sem.

Techinka számít, hidd el. ;)

2015. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy van, akinek nem lenne ezzel a mérettel semmi gondja.


Nekem pl. a 12-13 centis pénisz méret az optimális. A barátomé kb. 12 cm hosszú és 3,5 cm átmérőjű, nekem eszméletlen jó vele szeretkezni, és nem mellesleg vígan multiorgazmusos vagyok mellette (és nem is az utolsó pár centin múlik a dolog).


Amelyik pasi nekem nem tudna a 9 centis péniszével hüvelyi orgazmust okozni, az nem tudna egy 19 centissel se, maximum csak fájdalmat, ha nem tudna odafigyelni erre.


Az a nő, aki tud magának hüvelyi orgazmust okozni a kb. 7,5-8,5 cm-es ujjával, az azért képes erre, mert ehhez a G-pontot kell stimulálni, ami kb. 5 centire, vagyis kb. két ujjpercnyire található a hüvelybemenettől.


Másrészt, akinek eleve csak csikló orgazmusa van, azt tényleg százszor jobban fogja érdekelni, hogy milyen ügyesen tudod orálisan kényeztetni, mint hogy hány centis a farkat - de amúgy nem hinném, hogy sok nőnek lenne attól bármifajta orgazmusa, ha a méhszáját döfködik.

2015. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 EpicnessOnSquare ***** válasza:
100%

Biztos hogy van olyan lány. De ne szomorkodj a méreted miatt, a férfi kommentelők része itt velem ellentétben se biológia órára nem járt, se szexuális felvilágosításban nem részesült. Biológiailag kb. 10 cm kell hogy kielégíts egy lányt, de ez ugye esetenként változhat, ez kb. az átlag. Rengeteg dolog múlik a lányon is, nekik nagyon fontos hogy milyenek a gondolataik közben, satöbbi, mert lehetne akár egy 20 centis vibráló-zenélő-világító szerszámod is, ha épp nem tudja, hogy hogyan kellene elérje a hüvelyi orgazmust, vagy épp csak lefekszik veled a kedvedért, de neki nincs kedve, akkor úgysem tudnád elvinni.


/F.

2015. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!