Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud elélvezni a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud elélvezni a párom?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, kb 2 Hete volt először szex, vagyis lett vna, de nem tud elmenni, azóta már probälkoztunk többször is, de neki nem megy. Ő egy 35 éves pasi. Volt már vki hasonlo helyzetben?

2015. szept. 24. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem volt szex 2 évig? Lehet, hogy aszexuális?

Tapasztalt, volt már partnere korábban? Szokott önkielégítést végezni, akkor elmegy?

2015. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Várt, hogy kellően megismerjen, de nem bírtam tovább, neki fogtam, kétszer is. Az eredmény 30 perc után :semmi... Mondott egy két barátnőt, de szerintem még soha nem jött össze neki senkivel, volt egy pár éve , az 2 hét után kidobta, hogy szedje össze magát.
2015. szept. 24. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint azt sem tudod, volt-e előtted szexuális kapcsolata? Az önkielégítésre nem válaszoltál... Szokta magának csinálni? Olyankor sikeres? Kívánja egyáltalán a szexelést?
2015. szept. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja mondja volt 10 éve egy kapcsolat, meg pár éve 2 hét. Önkielégítés - azt mondja ha olyanja van, elintezi vele más... Na ez szerintem mind kamu.
2015. szept. 25. 07:52
 5/7 A kérdező kommentje:
A szexről meg az a vélemény,jo neki 2 havonta egyszer is.. Nem szereti az érintést, ölelést, olyan mintha fal lenne körülötte.
2015. szept. 25. 07:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Húha, hát ez nem hangzik túl jól. 2 éve együtt vagytok - hogy bírod ezt így?

Egyébként ha őt nem igazán érdekli a szex, akkor nem valószínű, hogy megoldódik a probléma, mivel együtt kellene dolgoznotok érte. Azt javasoltam volna, keressetek fel egy szexuálpszichológust, akár együtt, akár ő egyedül, de biztos vagyok benne, hogy ő nem szívesen foglalkozna ilyesmivel. Amit tehetsz, hogy felkeresel egy szakembert és tanácsot kérsz tőle, hogy te egyedül mit tudnál tenni.

2015. szept. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azt tudom hogy szeret, nagyon is, de ez a szex dolog aggaszt... 2 próba 30 perc után semmi
2015. szept. 25. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!