Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mennyire lennétek türelme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire lennétek türelmesek ez esetben?

Figyelt kérdés

21 éves, kevés tapasztalattal bíró srácról van szó,azaz rólam. Az eddigi egyetlen barátnőmmel való különválás teljesen elvette minden önbizalmam.

Ráadásul teljes bizonytalanságban vagyok. Első és egyetlen szexuális tevékenységünk (tudom hogy ez olyan nagyon hivatalosan hangzik) alkalmával mivel kicsit béna voltam/vagyok a gumi felhúzásában sötétben, akadtak gondok.

Hogy viszonyulnátok egy ilyen emberhez?


2015. szept. 24. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En tanitgatnam, mindenki volt egyszer kezdo
2015. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, normális lánnyal kezdj ki, és az nem fog emiatt Veled "türelmetlenkedni" :)

Engem nem zavarna, hiszen ez nem hiba... nincs Veled semmi gond, csak még tapasztalatlan vagy, az első alkalom egyébként is sokaknál nem a legjobb.

Ne aggódj! Mondom, normális lányt keress! :)

2015. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én normális vagyok kikérem magamnak,de nem tanítgatnák senkit,mondjuk 21évessel sem kezdenék,mert 27 vagyok már:D
2015. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sose húzom fel a gumit.Húzza fel ő rám ha akarja.Eddig nem volt ilyen probléma.Megbeszéltük, hogy ha akarja ő húzza fel.Fel is húzták ha kellett.
2015. szept. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtam, hogy ilyen kamu válaszok lesznek.
2015. szept. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!