Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy jól kinézni csak soványan lehet?

Figyelt kérdés

Alapvetően én is a vékony csajokat szeretem, ezzel nincs is probléma, csak nem mindegy hogy ki milyen és hogyan vékony.


Alapvetően van a se nem kövér, se nem sovány, átlagos testalkat. Ez már bőven jó alap. Sokan itt azt a módszert választják, hogy fogyókúra... Mert hogy látszódik a hasukon egykét húrka ilyen olyan pózban (mondjuk ülve, mikor préselődik a has).


Ugye mivel átlagos kategória ezért normális hogy ott van egy két hurka. A fogyókúra az szerintem egy lusta módszer a megoldásra, és a lehető legrosszabb eredményt produkálja, mert az átlagos csaj is jobb mint egy fogyókúrával lesoványodott vékony csaj.


A legjobb módszer a sport, hiszen ha nő az izom, és marad a zsír, az izomnövekedés miatt a zsír nem úgy fog látszani, mint ahogy 0 izommal. Feszesebb lesz minden. Ettől még a zsír megmarad, de feszes lesz a test, ami úgy összességében mutat jól.


Ehelyett sokan lefogynak, és se izom se zsír elven vékony "csajok". Szerintem totál nem vonzó ez a megoldás. Ha valakinek nincs türelme edzeni, akkor inkább maradjon átlagos csajszi, mert attól hogy nem sovány - se nem kövér, még jól néz ki, annál meg biztos jobban hogy nem egy gebe.


2015. szept. 25. 01:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A kinézet nem hit kérdése, szerintem mindenki tesz arra magasról hogy te hogy akarod bemagyarázni valakinek hogy jólnézel ki....Az hogy ki hogy néz ki látszik és pont... Ezen nem lehet vitatkozni ha nem tetszik a tested változtass rajta, ne próbáld bemagyarázni másnak minek lássa az alakod...(Mellesleg nem hiszem hogy minden nő egyforma gondolkodású lenne, csak mert nőket írtál a kérdésedbe)
2015. szept. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:

Szerintem jól látod a dolgokat.

Az is igaz, hogy a "jó kinézet" ízlés dolga (bár lehet általánosítani is) ami eléggé szubjektív.

Ugyan azt a dolgot sokszor külömbözően látjuk.

A nőket megérteni ... pfúúúú ...

Hány ezer éve is próbálkozunk ezzel, mi férfiak? :)

2015. szept. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Azért inkább legyen sovány, minthogy a háj rálógjon a köldökére.
2015. szept. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mert a mai mocsok média, a különféle menő-manó divattrendek és a csúcsszuper fogyókúrák igencsak hatékonyan mossák az emberek agyát. Ezért van az hogy ha van a csajon 5 kg felesleg, akkor már ducinak számít, 10 kg esetén meg már súlyosan el van hízva és fogyóznia kell. Nézd meg a pasik többségét, ők is a csontsovány gebékre buknak. Mondjuk ebben az a jó hogy a valódi nők megmaradnak nekünk. :))
2015. szept. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
én nem hiszem...
2015. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Egyetèrtek! Nem tetszenek a kövèr emverek se fèrfiban se nőben, plusz rohadt egészsèftelen is, de ugyan így a túl sovány se jó.

tiniként èn is butám lefogytam, most viszont edzek és a párom szerint is(bár ő már soványan is velem volt), sokkal jobb csaj vagyok most

2015. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Miért hiszik azt a nők...? Talán mert a férfiaknak a sovány nők kellenek, minimellekkel, pici fokhagyma fenékkel? Szerintem ne akarj bemagyarázni ilyen hülyeségeket.

Viszont van, amiben igazad van. Én vagyok 157cm. 60kg vagyok, tehát egy jó 10est le kellene adnom, hogy legalább átlagos legyek, mellette edzek rengeteget, de egyéb problémák miatt ennél jobban nem tudok lefogyni... Valóban feszesebb a testem, alapból homokóra alkatom van, de az edzéssel ezt még jobban ki tudtam hangsúlyozni. Így megvan a nagy (bár lógó) mell-vékony derék- széles csípő arány.


De... Most őszintén. Egy átlagos lányt néztek meg az utcán (szándékosan nem magamat írom, mert akkor két szélsőséget hoznék fel), vagy egy 178cmes, 50 kgos hosszú lábú, sovány modellalkatú lányt... Hát gondolom az utóbbit. :)

Nem feltétlenül a média tehet arról, hogy a lányok soványak akarnak lenni... Testmagasságon pedig nem tudunk változtatni.

2015. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem baromság a kategorizálás minden formája...


Ha valaki normálisan étkezik (nem kimondott diétákra értem, meg Norbi-update dolgokra) és emellett kellő mennyiséget mozog, akkor az egyszerűen nem tudom mitől aggódik, elvileg "normális" alakja van... és ezen belül van az, hogy kin-hogyan oszlik el az a minimális testzsír (ami mindenkin van).

Nem szeretem én sem a "tökéletességre" hajtó nőket, de az is igaz, hogy ha valaki teljesen elhagyja magát és megpróbálja elhitetni magával, hogy ő úgy is szép, ha napi 3 hamburgert zabál és csak tesped, azzal sem tudok egyet érteni.

2015. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hogy én miért gondoltam, hogy #5 válasza mérsékelten nyilvánvaló...
2015. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Attól hogy valaki kellően eleget mozog és visszavesz az étkezésből (változtat), még nem biztos hogy lesz rajta annyi izom, hogy lefogyva is jól nézzen ki.


Ha van valakin 5 kilogramm zsír felesleg, és nem edz, akkor inkább edzen, mint fogyozzon, vagy maradjon olyan amilyen, mert ha azt lefogyja, edzés nélkül, akkor jön az a hátrafekszik az ágyra, és a mellcsont/bordacsont és a has között ott lesz az a nagy gödör.


Ami szerintem undorító.


Arról meg nem is beszélek, hogy milyen borzalmas "fogdosni" egy lányt (mármint pl. a barátnőd... félreértés ne essék), amikor csak csont és bőr.


Lehet bunkó szokás, de ruhában tetszett az exem, ruha nélkül meg alig vártam hogy felöltözzön. 45 kg volt valahogy 160~ cm-el. De teljesen mindegy, amikor volt egy egészségügyi vizsgálat, neki papíron az jött ki, hogy alultáplált. (testtömegindex szerint).


Modell alkatos válaszolóra meg azt tudom mondani, hogy mivel láttam egy teljesen sovány csajt meztelenül, aki szexinek nézett ki ruhában, nekem már van akkora képzelőerőm, hogy valami olyan hatása legyen neki is, azaz ne váltson ki belőlem pozitívat.

2015. szept. 25. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!