Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy jól kinézni csak soványan lehet?

Figyelt kérdés

Alapvetően én is a vékony csajokat szeretem, ezzel nincs is probléma, csak nem mindegy hogy ki milyen és hogyan vékony.


Alapvetően van a se nem kövér, se nem sovány, átlagos testalkat. Ez már bőven jó alap. Sokan itt azt a módszert választják, hogy fogyókúra... Mert hogy látszódik a hasukon egykét húrka ilyen olyan pózban (mondjuk ülve, mikor préselődik a has).


Ugye mivel átlagos kategória ezért normális hogy ott van egy két hurka. A fogyókúra az szerintem egy lusta módszer a megoldásra, és a lehető legrosszabb eredményt produkálja, mert az átlagos csaj is jobb mint egy fogyókúrával lesoványodott vékony csaj.


A legjobb módszer a sport, hiszen ha nő az izom, és marad a zsír, az izomnövekedés miatt a zsír nem úgy fog látszani, mint ahogy 0 izommal. Feszesebb lesz minden. Ettől még a zsír megmarad, de feszes lesz a test, ami úgy összességében mutat jól.


Ehelyett sokan lefogynak, és se izom se zsír elven vékony "csajok". Szerintem totál nem vonzó ez a megoldás. Ha valakinek nincs türelme edzeni, akkor inkább maradjon átlagos csajszi, mert attól hogy nem sovány - se nem kövér, még jól néz ki, annál meg biztos jobban hogy nem egy gebe.


2015. szept. 25. 01:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ááh fúj izmok...bárcsak nekem lenne ilyen "nőietlen" kerek feszes fenekem
2015. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, linkelsz olyan csajt, aki tetszik neked? Kíváncsi vagyok.
2015. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Inkább legyen ilyen:


[link]


Mint ilyen:


[link]


Az első képen lévő csaj alapon szebb, vonzóbb, de ha még intenzíven is edzene még feszesebb hasa lenne, csak nem lenne "sovány", mint a második.

2015. szept. 26. 14:27
 24/24 A kérdező kommentje:

A második az csont és bőr, semmi izom semmi zsír. A normális testalkat akkor jön ki ha van izom is és zsír is hasonlóan jó arányban.


Ha csak izom van akkor kockahas, férfias jellem, ha csak zsír, akkor meg ducinak, "van egy kis felesleg"-nek néz ki az adott csaj.

2015. szept. 26. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!