Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a nők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a nők, hogy jól kinézni csak soványan lehet?

Figyelt kérdés

Alapvetően én is a vékony csajokat szeretem, ezzel nincs is probléma, csak nem mindegy hogy ki milyen és hogyan vékony.


Alapvetően van a se nem kövér, se nem sovány, átlagos testalkat. Ez már bőven jó alap. Sokan itt azt a módszert választják, hogy fogyókúra... Mert hogy látszódik a hasukon egykét húrka ilyen olyan pózban (mondjuk ülve, mikor préselődik a has).


Ugye mivel átlagos kategória ezért normális hogy ott van egy két hurka. A fogyókúra az szerintem egy lusta módszer a megoldásra, és a lehető legrosszabb eredményt produkálja, mert az átlagos csaj is jobb mint egy fogyókúrával lesoványodott vékony csaj.


A legjobb módszer a sport, hiszen ha nő az izom, és marad a zsír, az izomnövekedés miatt a zsír nem úgy fog látszani, mint ahogy 0 izommal. Feszesebb lesz minden. Ettől még a zsír megmarad, de feszes lesz a test, ami úgy összességében mutat jól.


Ehelyett sokan lefogynak, és se izom se zsír elven vékony "csajok". Szerintem totál nem vonzó ez a megoldás. Ha valakinek nincs türelme edzeni, akkor inkább maradjon átlagos csajszi, mert attól hogy nem sovány - se nem kövér, még jól néz ki, annál meg biztos jobban hogy nem egy gebe.


2015. szept. 25. 01:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A sovány még mindig jobb, mint a kövér.
2015. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez oké, hogy neked mi tetszene jobban, de nekik nem biztos, hogy az az ideáljuk, ami neked. Elsősorban meg minden nő magának akar tetszeni.
2015. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Jó de érted, ez nem tetszés vagy nem tetszés kérdése.


Ha felhízlalom magam 200 kilósra és úgy tetszek magamra, akkor mit gondol majd rólam a nagy nép? Fúj undorító disznó.


Ugyanígy a csontsovány nőkkel.


Az átlagos alkat (amikor van + valamennyi zsír), se a kedvencem, tény hogy én is a sportosan vékony csajokat szeretem, de nincs is kifogásom rájuk.


Viszont az undor az már más kérdés.

2015. szept. 25. 16:41
 14/24 anonim ***** válasza:

Hoppá, és kiderült, hogy neked is a sovány nők tetszenek. :)

Nem értem, hogy ezt a kérdést minej tetted fel.

2015. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Sovány nők, akik úgy soványak hogy edzéssel fogynak le. De nem azok a sovány nők, akik szimplán lefogynak és olyan vékonyak lesznek hogy lapos has és egyebek.
2015. szept. 25. 18:10
 16/24 A kérdező kommentje:

hányinger:

[link]


[link]


Számomra ez a sovány:


[link]


és ha edzene ez a kék bikinis még feszesebb teste lenne.

2015. szept. 25. 18:13
 17/24 anonim ***** válasza:

[link]


lányként én valami ilyesmire törekszem, szerintem nem szexi a puha, zsíros test, sem pedig a ropi, izom nélküli karok és lábak.

2015. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Miert, ez a noietlen izomgolyo szexi?

Mint egy ferfi...

2015. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

szexi lenne, csak ő rajta zsír sincs.


Pont ez a lényeg. Edzeni kell, mert nem kell úgy fogyni, és a zsír attól még hogy nagyrészt megmarad, az izomnövekedés feszesíti a hasat. Vagyis lehet hogy mondjuk az adott csaj most 50 kiló, alacsony izomszázalékkal és maga sincs megelégedve a tükörbe nézve.


Aztán ha edzene 55 kilóra magát (ez most fiktív, nem a szám a lényeg), akkor már lehet hogy sokkal feszesebbnek érezné magát.


Az sem teljesen egészséges hogy izmot szed fel az adott csajszi, aztán leadja a zsírt teljesen, mert akkor előjönnek a bicepsz/tricpesz/kockahas a férfiasság jelei.


De amikor egy nő mondjuk 50 kg és úgy csúnyának érzi magát, akkor mindig az jön "hétvégére kéne fogyni egy kicsit... van 1 hetem, akkor diéta... " és nem az hogy "hát, kéne némi izmot összeszednem, akkor nem néznék ki ilyen hülyén.".


Ezt magam is jól tudom, hiszen annó 71 kg voltam férfiként úgy, hogy az izom hiánya miatt volt egy kis "felesleg" rajtam. /ugyanezzel a magassággal/ Most meg 75 kg vagyok és nincs rajtam számottevő zsír sem. (azaz markolászni nem lehet a hasam alján pl. a zsírt, vagy úszógumim sincs, de ezzel együtt valamennyi zsír mégis van rajtam, hiszen kockahasam sincs).


Vagyis a lényeg hogy elsősorban nem a meglévő zsírt kell leadni, nem is a kilót (persze ha számottevő felesleg van rajtad, akkor azt is), hanem az edzés a fontos, azaz ha igazi eredményre vágyik egy csajszi, akkor pont hogy többet kellene nyomnia a mérlegen, mint mielőtt még elkezdett volna edzeni.

2015. szept. 25. 19:46
 20/24 anonim ***** válasza:

Jajj inkább hagyjuk már.. mindenkinek az tetszik ami..

Már egyes válaszokat kedvem sem volt elolvasni annyira próbálja mindenki a maga igazát rádumálni a másikra..


Olyan csajt szedj fel, aki tetszik. Kész.

2015. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!