Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apám flörtöl a barátnőimmel....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám flörtöl a barátnőimmel. Hogy állítsam le? L

Figyelt kérdés
Amikor átjönnek a barátnőim rögtön szexista megjegyzéseket tesz. Annyira szánalmas... Azt hiszi magáról, hogy 18 éves, 39 évesen. Nekem meg k**rva kellemetlen, hogy a barátnőimnek ilyeneket mond. Nem is értem mit gondol magáról. Tegnap beszélgettem vele, hogy jó lenne ha befejezné, de erre megsértődik. Szerinte csak ártatlan szavak.
2015. szept. 25. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
sértődjön... állítsa le magát, mert ez tényleg szánalmas. amúgy a barátnőd is megmondhatja neki, hogy túllép egy bizonyos határon.
2015. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ok, neked kellemetlen! De mit szólnak a barátnőid?

És ha megsértődik akkor mi van? És az anyukád mit szól ehhez?

2015. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
28%
miket mond? nem lehet, hogy te vagy túl prűd? miért nem mentek fel a szobádba, oda csak nem megy utánatok...és ne írd le még az "öreget" mert 39 évesen még nem az, sok csitri is befeküdne még alája...
2015. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Fú ez tényleg szánalmas. Barátnőm apja ugyanilyen. Undorító. Engem megkért barátnőm ha ezt csinálja állítsam le. Ajánlgatta magát, mondtam köszi de már van Apukám. Vörösödött aztán hófehér lett, azóta nem zaklat.
2015. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom csak szeretne kapni valamit cserébe, ha már annyi pénzt rádkölt. A felnevelésedbe ölt pénzt el is k**vázhatta volna, de nem ezt tette. Ezt azért értékelhetnéd.
2015. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm 25 évvel idősebb pasival jár.
2015. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
barátnőid hány évesek ? és te ?
2015. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!