Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan engedjem el magam szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el magam szex közben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja veszítettem el a szüzességem az első barátommal. Nem vagyok már fiatal, 20 elmúltam. A gond, hogy nem tudom rendesen elengedni magam. Frusztrál, hogy még semmilyen orgazmusom nem volt. Magamat nem igazán kényeztettem soha. Szex közben csak jár az agyam, hogy vajon miért nem érzem magam olyan jól, mint a párom. "Gyakorolni" nincs igazán idő egyedül, munka után kedv se. Mennyi idő után tudtátok élvezni a szexet, és elengedni magatokat? Mit lehet tenni?

2015. szept. 28. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig nyúljál magadhoz, vagy szex közben mond meg a barátodnak, hogy hol a legjobb, mit élvezel igazán.
2015. szept. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"Kedves" 1-es, minden mást csináltam ezen kívül. Megfelel?
2015. szept. 28. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg agyban kell helyretenni, hogy az orgazmus jó és szép, de nem ez a nagy cél, hanem hogy jól érezd magad szex közben.
2015. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, nem az a cél. Már csak jól próbálom érezni magam. Mégis alig érzek valamit, ha párom kényeztet. Neki sok érzékeny pontja van, de mintha nekem nem lenne, mert nem reagál szinte semmim. Egyedül az hoz lázba, hogy ő élvezi.
2015. szept. 28. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyulj magadhoz sokat segit!

Nekem az első párommal első s*x után 2 héttel volt orgazmusom.. 2év utan szakitottunk a mostani párommal akivel 14 honapja vagyok együtt 1-1,5honap telt csak az után működött hogy megismertem saját magam és néha ő is beszált azota aktusonkémt nem tulzok 9-10 orgazmusom van ha nem több 2nél tovább sose jutottam csak vele !! :)

2015. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra izgulsz h o elvezi az mar egy jo pont. Az o elvezetebe gondold bele magad ,h o amennyire elvez forditsd a te javadra. Nem tudom megfogalmazni rendesen de en is hasonlo vagyok. Egyetlen erogen pont a belso combom egy vonalon es a hatam de az is csak akkor ha szetkarmoljak.. Ezert van az ha aktus kozben en csak belegondolok h o mennyire elvezi akkor mar nyert ugyem van. Sz*x kozben izgatni is szoktam magam ha kutya pozban vagyunk ezzel mindkettonknek segitek. Meg igazabol teljesen rahangolodok a paromra kizarom a kulvilagot es csak elmelyulok a testeben az elegedettsegevel ahogy vegig tekint a megtelen testemen vagy barmi kis apro reszlet..a kockas hasa a kiallo kulccsontja minden picike dolgot a fejembe vesek es mikor elmegyek bevillanak ezek a dolgok es isteni erzes.
2015. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az nem lehet, hogy nem jön be neked?

esetleg más fiúkhoz jobban, vagy inkább lányokhoz vonzódsz?

Volt már ilyen a történelemben, akár a sajátomban is :)

2015. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Feltehetően nincs meg a teljes ellazuláshoz szükséges érzelmi kapcsolat.
2015. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, és úgy érzem, senki iránt nem éreztem még ilyen mélyen. Alapból szorongó ember vagyok, nehezen tudok ellazulni.
2015. okt. 16. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!