Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen mell már csúnya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen mell már csúnya lógós? KÉP

Figyelt kérdés

[link]


Valóban úgy kéne állnia, mint a másik, amit feltart?


2015. okt. 2. 08:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem, egy nagy mellnek természetes lógása van :)
2015. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem csúnya. És ez a méret nem is tudna úgy állni, mint ahogyan tartja.
2015. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez így természetes. Egy nagy mell lóg. És nincs is azzal semmi baj!!!
2015. okt. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szétnyalogatnám ezeket a melleket:P
2015. okt. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cici kerek, nagy és telt, azaz nem egy szétfolyós tejeszacskó. Az ilyet ha megmarkolod van súlya és érzed, hogy sűrű, van benne anyag. Ettől marad kerek még 50 felett is, csak a súlyától ereszkedik. Ez ráadásul nem is lógós mell. Az lóg aminek a bimbói a földet bámulják, amelyik még előre néz (mint ezé is (nem látszik ugyan a bimbó, de a formából kiderül), az csak meg van ereszkedve az meg semmit nem ront az összképen.
2015. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ez a mell magától állna úgy ahogy tartja, az oltári ronda lenne, és idétlen. Arról nem is beszélve, hogy biztos mindig mindenben hasraesne :D

Ennél a méretnél ez a természetes, nincs ezzel baj :)

2015. okt. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
"Nem baj, ha lóg, csak a számba lógjon!" ;)
2015. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezek se a te melleid.
2015. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Istenem, bárcsak ilyen melleimlennének! :O


Nekem olyan van, amit az egyik hozzászóló meg is említett, hogy a mellbimbóim a földet nézik :D Ez genetika (hiszen még csak 21 vagyok :)), ezen nem változtathat semmi (hiszen sokat sportolok), esetleg a műtét, arra meg, úgy ítélem, nincs szükségem, mert az eddigi pasijaim elfogadtak így, sőt, szerintem szerették is. :)

2015. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Most jöttem rá mi az az évszámozás az aljánál.:D

Hát nem vízállás-jelentés..

2015. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!