Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat a dolog, hogy mások...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat a dolog, hogy mások előtt szexeljek a párommal. Hogyan lehetne megvalósítani?

Figyelt kérdés

Pl. swinger klubban lehet olyan csinálni, hogy másokkal nem szexelünk, csak egymással, de úgy, hogy más(ok) nézi(k)?

Vagy ha nem, akkor milyen más lehetőség van?


2015. okt. 2. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
En megnézném :)
2015. okt. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Bár pároknak nem ingyenes, csak szingli nőknek, de ha megér úgy egy 10-est, hogy kaptok hangulatos helyet, szexuálisan nyitott embereket, svédasztalos vacsit és általában korlátlan italfogyasztást, akkor irány egy swinger klub.

Ott lesz közönségetek és ha kikötitek hogy titeket csak nézni lehet, akkor ott nem lesznek akadékoskodó hülyék akik csak megb.a.sznák a párodat, hanem tiszteletben tartják, hogy mindent a szemnek semmit a kéznek.

2015. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
álljatok ki Budapesten a Hősök terére, aztán elő a lompost. xd
2015. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet
2015. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én megnézném
2015. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
szerintem kezd virtuálisan mondjuk. És ha még mindig izgat akkor pl felejtsétek el lehúzni este a redőnyt és a villany maradjon égve a szobában. Vagy akkor sem látna be senki?
2015. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Vannak Pesten szexmozik, ott szoktak párok dugni a padlón, és közben tisztes távolból figyelik őket az erre kíváncsiak.
2015. okt. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én is felvetettem a feleségemnek, és benne is lenne.

Van egy babánk és így a szervezésig sem jutottunk eddig, valószínűleg egy swingerklub lesz vagy ha konkrét párral szerveznénk akkor wellnesben egymás melletti szobát választanánk...

2015. okt. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mindent a szemnek semmit a kéznek. Lehet hogy kipóbálnám, többek között ezt is.
2015. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk kint az erdőben, parkban, kilátókban, strandon, lépcsőházban, szaunában, öltözőben, erkélyen, tóparton...
2016. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!