Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem szanalmas es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szanalmas es vicces egyben a kovetkezo szitu? :'D Velemenyt kerek! Most mi a fenet csinaljak?

Figyelt kérdés

A pasim nagyon-nagyon rosszul csinalja a dolgokat az agyban. Nem tud nyalni, ha behatol szinte meg se erzem /szegenynek nagyon kicsi.../, az analtol egyenesen undorodik, stb. O mindig elmegy, de en sose. Eddig ez nem valami vicces...csakhogy...

Megprobaltam ezt vele megbeszelni. Azt mondta nagy lelkesen: oke-oke, a kovetkezo alkalommal jobban koncentralok majd.

Ezutan nagyon vartam az uj alkalmat, de sajnos csalodtam: eloszor is mellbevagott, ami baromira fajt. Aztan megprobalt kinyalni, de egy csomoszor belemfujta a levegot es ez nagyon szurt, aztan mondta hogy most megprobalja analban... hat gyerekek en ott helyben elrohogtem magam! :'D a srac fogta a faxat es korkoros mozdulatokkal kerulgette a lyukamat. Be nem rakta, csak cirogatott vele es kozben erosen lokdosott a ket kezevel, ugy hogy bevertem a fejem a falba. Ezutan az incidens utan hatraneztem es lattam hogy o elelvezett...

Lehet hogy gonosz vagyok, de elkezdtem nevetni... :')


2015. okt. 2. 21:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
most mér szívatod szegényt? hát kell ez neki? kell ez neked? Akkor?...
2015. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
wtf did i just read?
2015. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De hat komolyan mit csinaljak?? En nem akarom hogy ez legyen az ossz szexualis elmenyem a kovetkezo idoben, de szakitani meg... hat, ne ertitek! :( :)
2015. okt. 2. 21:20
 4/27 anonim ***** válasza:
jaj :D
2015. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értjük! Ha nem vagytok egy hangnemben akkor így akarod leélni az életedet? Gondolkozz!
2015. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igaz, kedves utolso, de akkor azt mondjam neki, hogy "figyelj kicsim az a helyzet, hogy meg mindig faj a mellem a legutobbi menet ota, szoval nem fog ez igy mukodni"? :P
2015. okt. 2. 21:27
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Ebben a történetben inkább Te vagy szánalmas mint a pasid. Mi a fenének húzod ha ennyire rossz? Keress másik férfit ha rajta csak nevetni tudsz.
2015. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
inkább segíthetnél neki szex közben, hogy "kicsim ezt nem így kéne, hanem úgy" és megmutatod, elmagyarázod neki mit szeretnél, hogyan kell puncit nyalni meg ilyenek. Akár közösen nézhetnétek videókat is ezekkel kapcsolatosan.
2015. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Jáj, ne szivasd már szegényt! :) nem elég, hogy kicsi a töke és kis ügyetlen, legalább segíthetnél magatokon! Irányíts a szeretkezést te, ülj bele, vezesd be magadnak! Segítsd! Mekkora az a picike?
2015. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ilyen hozzáállással meg is érdemled, hogy már soha többet au életben ne élvezd a szexet.
2015. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!