Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, pasik! Ti megdugnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, pasik! Ti megdugnátok olyan nőt, akit kevésbé tartotok szépnek?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha csúnyácska, de benne lenne a dologban, akkor ellenkeznétek? Többszöri alkalom lenne belőle?
2015. okt. 4. 00:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
NA meg nálam a "nem akarok komoly kapcsolatot" meg a "csak szexre kellesz" 2 teljesen különböző dolog.
2015. okt. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha vonzódm hozzá valamiért, meghágnám.
2015. okt. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Én egyszer sexeltem egy olyan csúnya csajjal, hogy ha rá kellett néznem az arcára, majdnem sírva fakadtam. De olyan durván atom jó feneke volt, hogy muszáj volt kipróbálnom. Festeni nem lehetett volna olyan gyönyörű kerek és formás popsit.
2015. okt. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Háát, ez a körülményektől függ, esetleg hogy mennyit ittam előtte ;)

Ha nem tetszik, akkor 1-2 alkalomnál nem gondolnám, hogy több lehetne belőle, addig még kitart az újdonság varázsa. Minnél jobban tetszik, ill. tartom vonzónak az alakját, annál több alkalom lehet benne, vagy nem is csak dugás...

Én már csak ilyen maradi vagyok, hogy nálam azért elég fontos hogy vonzónak találjam, különben nem nagyon működik...

2015. okt. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
És egyetértek a 23-assal is, vagyis, ha van olyan vonzó testrésze ami iszonyatosan beindít, az tud kompenzálni sok minden mást...
2015. okt. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Persze, megesett és itt vagyok már három éve párkapcsolatban vele. :(
2015. okt. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
48%
Vagyis, ha szexben nincs hiányod, és tudod, hogy mindenkinek csak szexre kellesz, akkor ugyan minek Neked "normális" kapcsolat? Hiszen belemész, ergo Neked jó, ha csak használnak :) Persze ez pusztán csak nyers logika
2015. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2015. okt. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
a csúnya és a kevésbé szép nem ugyanaz! egy számomra csúnya nővel nem feküdnék le, de egy kevésbé széppel igen, ha tüzes!
2015. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 aladar12 ***** válasza:

a csúnya és kevésbé szép között nagy különbség van szerintem.

egy kevésbé szépet igen, de csúnyát nem.

2015. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!