Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a vélemény ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a vélemény ha hangos a srác az ágyban?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem az felizgat , ha hallhatom hogy hogy nyög a párom.
2015. okt. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Errol nijcs tapasztalatom de biztosan sokkal jobb minthogy meg se szolal egy hangot se ad ki csak mozog ki-be...

(Tapasztalat)

2015. okt. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkettővel van tapasztalatom, a néma jánossal és ordító féreggel egyaránt. Inkább a némát választom, a szomszédok ne jöjjenek ki, hogy vajon kit ölnek a lakásban, hogy ennyire kiabál.
2015. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Engem izgat, ha hallom a partnerem nyögését.
2015. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.. Szerintem izgató :P
2015. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
imadom:)
2015. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én imádom! :D

nagyon izgat. :)

Főleg szopás közben ;)

2015. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyikünk se legyen hangos. Lehet hangokat kiadni de hangos ne legyen. A szex ránk tartozik nem a szomszédokra, szerintem az már kicsit eltúlzott mikor bármelyik fél is visít mint egy disznó.
2015. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én inkább halk szoktam lenni viszont a barátom eléggé hangos. Szerencsére nem vékonyak a falak és így nem hallják a szomszédok.

Igazából ő kb. ordít. Olyan visítás, vonyítás szerű de nekem bejön, csak még jobban felizgat

20/l

2019. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!