Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Nektek is meghatározó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek is meghatározó volt az első szex?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak a lányokra igaz?

2015. okt. 13. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Csodás volt egy férjes asszonnyal!

És azóta is bikás vagyok már kb. 40 éve!

2015. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amikor egy férfi először adja át magát az érzéki pillanatnak, akkor, nos, akkor ennyi az egész. Egy pillanat. Egy összehúzódás. Egy időtartam nélküli esemény. Amíg azonban megtartóztatja magát, és vár, az egy örökkévalóság. Mégis e magányos pillanatban rejlik egész férfilétünk.

Szóval, hazudik, aki azt mondja, hogy nem volt meghatározó.

2015. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A barátomnak nem volt az. Nekem ő az első volt és igazából így az évek alatt el is felejtettem az elsőt, de nem volt jó.. Rossz sem csak olyan semmilyen. Egymás mellett alakultak ki a szokásaink és az irányzat is. Személy szerint az első aktus nem jelentett semmit, csak a partner.
2015. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon kinos volt, kifizettem egy órát és fél perc alatt végeztem! Persze utánna még rátettem vagy 10 percet, de így is buktam vagy 5 ezeri forintot:(
2015. okt. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az lesz, tudom és érzem!
2015. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!