Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lany aki elvezi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lany aki elvezi a poposzexet?

Figyelt kérdés
Vagy mindenki csak a parja kedveert vallalja be? Sajnos nekem meg egy partneremmel sem sikerult kiprobalnimindenki undorodott tole. Van esely hogy talalok olyat aki szereti vagy marad a prosti?
2015. okt. 14. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
van rá esély, igaz nagyon kevés, 10/2 azt mondom szereti, 10/3 bevállalja, de legyél domináns ne egy kis puhap*cs akinek a lány mondja meg mi lesz ;)
2015. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen szeretem
2015. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha valakinel szoba se johet nem fogom eroltetni vagy megeroszakolni. Ez nem puhapocsseg csak emberseg
2015. okt. 14. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan az aktust nem lehet élvezni, csak a férfiaknak, de vannak nők, akiknek tetszhet valamilyen okból. Én még nem próbáltam, de szeretném rávenni a partnerem, csak elég tapasztalatlan, így várok vele. Nem csinálnék semmit úgy, hogy a másik nincs benne és barátom se - szerintem már rég rossz kapcsolat, ahol ez gyakran előfordul.
2015. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem férfiként soha nem érdekelt a dolog. A mostani nőm viszont szereti, úgyhogy nemsoká ki fogom vele próbálni, inkább kíváncsiságból, mert lehet, hogy többet nem lesz olyan, aki maga ajánlaná fel...
2015. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Eleinte én is csak a partnerem kedvéért mentem bele,de minél többet csináltuk,annál jobb lett. Mostanra kijelenthetem,hogy szeretem.
2015. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor a páromnak piros napja van, olyankor popsiba toljuk. Ugyanúgy többször elélvez, mint a hagyományos módon.
2015. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy jobban szeretem, mint elölről, de én elképesztően szeretem popsiba!! Férjem sokáig tartózkodott tőle, de aztán beadta a derekát, s már van, h ő kérdezi meg, hogy akkor mehet-e?:D
2015. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!