Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » éreztétek úgy hogy túl rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztétek úgy hogy túl rossz vagy hozzá képest?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel már szexeltünk párszor de olyan zavarban voltam eddig is voltak izmos pasijaim de ő tényleg nagyon izgató és olyan helyes nem nagyképű stb... tényleg nálam sokkal jobb csajokat megkaphatna de mégis tetszem neki pedig vékony vagyok mellem sincs :D és olyan rossz érzés, régebben jobban néztem ki lehet ezért rossz mert tudom,hogy lehetnék jobb is.
2015. okt. 14. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha Teged dug es nem mast, akkor szerintem ne erezd magad rosszul, mivel ha nem tetszenel neki, akkor nem lenne veled egyutt.

Es vannak olyan pasik, akiknek a "pici cici" jon be!!:)

Ne erezd magad kellemetlenul!! :)

18/L

2015. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!