Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amikor először mentetek le...

Amikor először mentetek le konditerembe nem éreztétek úgy hogy csak bénéztok és nem volt rossz érzésetek emiatt?

Figyelt kérdés

Bocs, lehet hogy furán hangzik a kérdés, de az egyetlen dolog ami miatt parázok, hogy kinevetnek vagy nem is tudom, rossz érzés a többiek között abszolút kezdőnek lenni. Meg hogy minden teremben inkább csak pasik vannak gondolom. Nem akarom h kinevessnek.

Az alap edzéstervnek lassan a végére érek, de terembe csak személyi edzővel mennék le, hogy segítsen meg tudjam mit csinálok. Nektek milyen volt eleinte? Vagy ismerőssel mentetek aki megmutatta mit hogy kell?

23N


2014. dec. 26. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem para,ha rosszul csinálsz valamit,nem szégyen :) Nem fognak kinevetni,van,aki már 1 éve edz és még akkor se tudja normálisan megcsinálni a gyakorlatokat.

Mivel nő vagy,így főleg nem,még lehet odamennek és segítenek is:)

2014. dec. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem volt gond, ha valamit rosszul csináltam segítettek, tanácsot adtak. Sok sikert :)
2014. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi. Örülnek hogy nőket is látnak a terembe, és segítenek is. Ha valami hibát látok és olyan kedvemben vagyok én is segítek bárkinek.
2014. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!