Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem feküdtem le az iskola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem feküdtem le az iskola "prostijával". Helyesen tettem vagy sem?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és a suli folyosóján egyszer összetalálkoztam a suli prostijával,aki idáig jó pár tucat sráccal lefeküdt.

Odajött és megkérdezte,hogy le akarok-e vele feküdni? Mire én azt mondtam,hogy nem.

Erre fel mindenféle b*zinak elhordott jó hangosan,hogy a többiek is jól hallják és,hogy én mit képzelek magamról,mert őt még egy pasi sem utasította vissza.

Nem vagyok b*zi,csak szeretném elveszíteni a szüzességem egy olyan csajjal,akit szeretek és aki tetszik,mivel ez a csaj nem is tetszett.

Az első szexre gondolom mindenki emlékszik,amíg él és nem arra akarok gondolni,hogy a szüzességem egy ilyen csaj vette el.

Lehet,hogy azt mondjátok erre,hogy ez lúzerség.



2015. okt. 17. 07:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%
Tiszta szégyen vagy..
2015. okt. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 mantis religiosa ***** válasza:
80%
Jól tetted, nem kell foglalkozni az ilyen ordas qrvákkal! Az első lehetőleg legyen romantikus, emlékezetes. Amúgy is, ha ez a többiek füle hallatára történt, akkor csak szivatás volt az egész, nem lett volna jó válasz a kérdésére. Ha valaha szóba kerül még a dolog, mond neki, hogy szánalmas amit csinál, és csak sajnálni lehet az ilyet!
2015. okt. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Azt,hogy le akarok-e vele feküdni,azt négyszemközt kérdezte,de amikor azt mondtam,hogy nem,akkor felháborodott és akkor mondta el a többieknek.
2015. okt. 17. 07:45
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Helyes döntés volt.

22/f

Bár én meghúznám xD privátban nem írsz részletesebben az esetről?

2015. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
En azert kikormoltam volna a csaj fingojat, de te tudod...
2015. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Nem álltál be a birkák közé! Te többre vágysz, s ez nem lúzerség.
2015. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Csak égetni akart a többi előtt, ha nem jön be a csaj jól döntöttél, amúgy olyan pinát én sem szívesen nyomatnék amit már több tucat farok bejáratott.
2015. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jol tetted! Szerencse hogy vannak még ilyen ferfiak! Gratula :) Vegre ilyet is hallok.


Az #1-re ne hallgass,o a szanalmas...


Nagyobb elmeny lesz a szerelmeddel! :D


L

2015. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4%
nem, nem tetted helyesen, meg kellett volna du*gni!
2015. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%
Szerintem jól tetted! Gratu
2015. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!