Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem feküdtem le az iskola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem feküdtem le az iskola "prostijával". Helyesen tettem vagy sem?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és a suli folyosóján egyszer összetalálkoztam a suli prostijával,aki idáig jó pár tucat sráccal lefeküdt.

Odajött és megkérdezte,hogy le akarok-e vele feküdni? Mire én azt mondtam,hogy nem.

Erre fel mindenféle b*zinak elhordott jó hangosan,hogy a többiek is jól hallják és,hogy én mit képzelek magamról,mert őt még egy pasi sem utasította vissza.

Nem vagyok b*zi,csak szeretném elveszíteni a szüzességem egy olyan csajjal,akit szeretek és aki tetszik,mivel ez a csaj nem is tetszett.

Az első szexre gondolom mindenki emlékszik,amíg él és nem arra akarok gondolni,hogy a szüzességem egy ilyen csaj vette el.

Lehet,hogy azt mondjátok erre,hogy ez lúzerség.



2015. okt. 17. 07:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Taníts mester :D
2015. okt. 17. 19:35
 22/25 anonim ***** válasza:

#14

Tudom, higy vannak ilyen ri.cok csakhogy ezek a menő gyerekekkel dugatják magukat bizonyos előnyökért cserébe és senkinek nem osztogatnak ingyen pinát szívjóságból.

Persze te sétálsz mire ő felbukkan, higy keféljen veled csak úgy. De te az erkölcs hősszerelmes páncélos lovagjaként eltavarid mert neked szerelem kell.

Mi a célod ezzel a kérdéssel, higy bevágódj a naiv tinilánykáknál?

2015. okt. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Bunkó vagy Spaski.
2015. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nem kell várni a királynőre,de majd rájössz az élett tanít majd:).Egyik ismerősöm azt mondta amikor nagyon beteg lett,hogy itt fogod megbáni az összes pi.át amitt kihagytál ahol most én fekszem.
2015. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van nem tudom sokadik alkalomra megért volna egy-két patront,de elsőre...

Gondolom ti is emlékeztek az első szexre. Jobb úgy visszagondolni az elsőre,hogy olyannal vesztetted el akit szeretsz. Na mind1,lehet,hogy én spilázom túl az egészet.

2015. okt. 18. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!