Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem feküdtem le az iskola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem feküdtem le az iskola "prostijával". Helyesen tettem vagy sem?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és a suli folyosóján egyszer összetalálkoztam a suli prostijával,aki idáig jó pár tucat sráccal lefeküdt.

Odajött és megkérdezte,hogy le akarok-e vele feküdni? Mire én azt mondtam,hogy nem.

Erre fel mindenféle b*zinak elhordott jó hangosan,hogy a többiek is jól hallják és,hogy én mit képzelek magamról,mert őt még egy pasi sem utasította vissza.

Nem vagyok b*zi,csak szeretném elveszíteni a szüzességem egy olyan csajjal,akit szeretek és aki tetszik,mivel ez a csaj nem is tetszett.

Az első szexre gondolom mindenki emlékszik,amíg él és nem arra akarok gondolni,hogy a szüzességem egy ilyen csaj vette el.

Lehet,hogy azt mondjátok erre,hogy ez lúzerség.



2015. okt. 17. 07:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? ilyenek vannak a suliban?
2015. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
szíve joga mindenkinek, hogy eldöntse, hogy kivel akar dugni.
2015. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Baromi életszerű a kis történeted.
2015. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: Miért ne volna életszerű? Szerinted ez lehetetlen? Nem hazudok,vannak ilyen nők.

16 éves vagyok,barátnőm még nincs,de csak azért nem fogom egy ilyen csajjal elveszíteni a szüzességem,hogy aztán a haverok előtt mezőzzek.

Inkább majd megismerkedem egy kedves lánnyal,akivel majd elvesztem a szüzességem,de ezt a csajt alig ismerem.

Ezért sem értem azokat a srácokat,akik végső kétségbeesésükben itt kérdezik meg az oldalon,hogy elmenjenek-e prostihoz elveszteni a szüzességüket.

Aztán meg itt sírnak,hogy miért nem egy barátnővel tették ezt,akit legalább ismernek.


OSztálytársam azt mondta neki egyszer,hogy fogja meg a tökét,erre fel simán rámarkolt.


"ilyenek vannak a suliban?" egy-kettő,de a többség nem ilyen,ez inkább emberfüggő,mint iskolafüggő.

2015. okt. 17. 13:36
 15/25 anonim ***** válasza:
te tiszta nyomi vagy
2015. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Te meg tahó
2015. okt. 17. 18:19
 17/25 anonim ***** válasza:

Kinevezett vagy tiszteletbeli prosti? :-D

Tiszta szánalom komolyan.


Én elhajtottam volna a francba, más levetett rongya miért kellene...

2015. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
12-22-32-42 éves koromban/között mindenkit megdugtam volna aki felkínálja magát! A napi szexigényem ötszöri volt kb.. Olyan nőm soha nem volt aki 2-3 után kívánt volna többet!
2015. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

A világ szégyene vagy! :-)

Csak vicc! Te tudod kibe dugod, minek dugod, stb..!

2015. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hát itt rengeteg 20-30 közötti srácot látok akik még szüzek! Szerintem vegyél egy rakat gumit, és mondd neki hogy meggondoltad! Ha gondolod, adok neked privátban praktikákat, hogy könnyebben menjen! :-)

Sok szerencsét Szegény Legény!

2015. okt. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!