Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szopásnál meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szopásnál meddig kényeztetitek a barátotokat? Miután elmegy vége is? Vagy még egy kicsit játszotok vele? És kezet használtok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
imádom csinálni (vele) úgyhogy ameddig jól esik neki:) ha elmegy utána nem veszem ki egyből a számból, még kicsit bent tartom, lenyalogatom, csókolgatom, nézem orgazmus közben:D használom a kezem is persze.
2015. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig neki kellemes. Volt olyan barátom, aki az ejakuláció utáni másodpercben már nem tudta elviselni az érintést, de még azt sem, ha az arcára leheltem egy futó csókot, őt békén hagytam. A mostani barátomnál sokkal lassabban szűnik az izgalmi állapot, őt még utána sokáig lehet macerálni :)

A kézhasználat dettó, nem rajtam múlik, hanem azon, hogy ki igényli, ki nem. Tapasztalatom szerint elég sok férfi igényli.

2015. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok lány, de az élvezés után még imádom, ha kényeztetik... :))

33F

2015. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elmegy, akkor pár percig csak finoman, utána megkérdezem, hogy szeretne-e még egy menetet vagy folytatást, ha igen, akkor igen, ha nem, akkor törlőkendővel letisztitom.
2015. okt. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És igen, a barátom szereti ha kezezek.
2015. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenem bevetem :D

Kéz, csók, nyalogatás, simogatás. Adott alkalomtól függ, de tovább is szoktam csinálni, igen:)

2015. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!