Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen helyzetben mit lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ma buszoztam haza és leült mellém egy lány,igazából nem is figyeltem annyira mit kérdez csak egyből bólogattam hogy leülhet.Egyszer csak arra néztem felé és ő is rám nézett és elkezdett makogni valamit oroszul.Ezt kb 25 percen keresztül nyomta.Szerintem ismerkedni akart mert mutogatott is valamit.Próbáltam angolul mondani neki valamit de nem nagyon hallgatott meg csak beszélt egész úton.


Amikor leszálltam mosolygott rám és elköszönt tőlem én is vissza köszöntem neki de mást nem értettem szerintetek mit akart?


2015. okt. 18. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ez a témakör? Miből gondolűd hogy szexet akart?

Lehet egész végig azt mondogatta, hogy szeretne az ablak mellé ülni. Esetleg hogy fogkrémes a szád vagy valami a hajaddal van.

2015. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na már most nem tudom,hogy veled ez ilyen gyakran megtörténik,hogy már kezdened kell vele valamit,vagy szimplán képtelen vagy elmondani egy embernek,hogy nem érted amit mond.Szerintem,ha azt akarta volna,hogy dugd meg sokkal erősebb utalásokat tesz,szóval ne izgulj nem akarta,hogy megdöntsd.
2015. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam neki bármit angolul nem értette beszélt tovább mintha nem is mondtam volna semmit
2015. okt. 18. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez Moszkvában mindennapos élmény lehet.
2015. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!