Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 feletti nőkkel védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti nőkkel védekezés nélküli szex? Teherbe esés szempontjából.

Figyelt kérdés

Eddig 2 ilyen élményem volt, egy 46 és egy 43 évessel. Előbbivel csak néhány alkalom, utóbbival közel fél év.


Mindkettővel semmilyen védekezést nem használtunk és mindig ha tehettem a puncijukba is élveztem (10-ből 8-szor legalább).

De itt meg egy csomó olyat olvasok, hogy vigyázni kell, mert a végén teherbe esnek. Mi az igazság?


Pici részben azért is bírom az ilyen korú (szép) nőket, mert már nem olyan termékenyek, mint 25 évesen voltak és emiatt kb. eszetlenül minimális (szerintem) a teherbe esés lehetősége.


26/F


2015. okt. 19. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan kolléganőm, aki 43 évesen szült... Változó, hogy a menopauza (klimax) kinél mikor jön el. De ettől függetlenül betegséget lehet tőlük is elkapni, úgyhogy csak óvatosan!
2015. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van esélye. Nagyobb mint ahogy te azt gondolod.
2015. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: De hogy szült? Mert a természetes teherbe esés mellett kb. egymillió másik mód is van arra, hogy egy nő teherbe essen.


2: Mekkora? Mert ahhoz képest hogy vagy 100-szor beleélveztem már ilyen nőkbe és még nem volt semmi, nem tudom mit gondoljak.

2015. okt. 19. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen sok ilyet ismerst, egyet iranyits mar hozzam is, tok reg ita kiprobalnam :DDDD 20/f
2015. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendőr elmegy az orvoshoz.

- Doktor úr! Ha itt megnyomom a hasam fáj, ha itt megnyomom a combom, itt is fáj, de ha itt nyomom meg a fejem, akkori meg itt fáj. Mi lehet a bajom?

- Elvan törve az ujja!


Hogy lehetséges, hogy ennyi nővel, ha ilyen sokszor élveztél beléjük, nem esett tőled senki teherbe? Talán nemzésképtelen vagy!


Nekem két házasságból 4 gyerekem van. Ha csak huncutul ránézek egy nőre az egyből terhes lesz. :-) Eszem ágában nem lenne fogamzásgátlás nélkül szexelni. (főleg más nőkkel ;-) )

2015. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező a menopauza 50 év kor körül jön a legtöbb nőnél. Van akinél előbb de 40 körül még bőven termékeny mind.

Az, hogy milyen eséllyel eshetnek teherbe tőled függ attól, hogy mennyire termékenyek, hogy az ovulációs időszakban vagy azon kívül szexeltetek és hogy te mennyire vagy termékeny. Ez mind befolyásolja. De leginkább vagy terméketlen vagy, vagy szerencséd volt eddig.

Ha nem akarsz gyereket akkor védekezzél!

2015. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd, én 33 évesen egyetlen alkalommal csináltam óvszer nélkül, teherbe estem, ráadásul mensi után egy nappal amikor senki sem szokott. Más párok meg évekig próbálkoznak és nem megy.....Na, én most a negyvenhez közel sem mernék már gumi nélkül szexelni. Lehet hogy ők nem voltak termékenyek, vagy náluk olyan pontos volt a mensi hogy a naptár módszer bejött vagy tényleg te vagy terméketlen.
2015. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!