Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viszonyulnak a 30-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnak a 30-as férfiak a 20 éves lányokhoz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, van esélye egy 20 éves lánynak egy 30-as férfinél? (30-40) közötti))

Én 20 vagyok, de sok férfi (értelmesek) azt mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál, a gondolkodásom, a hozzáállásom más. Nem szeretek inni, bulizni, nem cigizem. Mosolygós vagyok, kedves segítőkész, és komoly terveim vannak a jövőre nézve.(és szűz is)

van esélyem egy 30-as férfinél? Komolyan tudna venni? (Diplomás férfiak!!)

Van esély hogy jól érezheti magát velem, és nem csak egy alkalmat akar??


2015. okt. 20. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Három a kettő arányban.
2015. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Huh de uncsi és csúnya lehetsz:Dd

Szerintem nem csak a 30-asoknál nincs esélyed.

2015. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Najó, nem trollkodom.

Viszont felhívnám egy mondatodra a figyelmet: "Én 20 vagyok, de sok férfi (értelmesek) azt mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál"


Kérdés: Ha te egy kanos srác volnál és látnál egy finom, friss, 20-as pipit, mit mondanál neki?

Azt, hogy kinyalnád, mint egy mézes csuprot és ájulásig dugnád vagy pedig a fentieket?

Vigyázz, becsapós!

2015. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
a férfiak azt fogják mondani amit hallani akarsz kb.. mindig ezt mondják, hogy érettebb gondolkodás, hozzáállás stb.. csak h megdugjanak
2015. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyanús , hm nagyon nagyon...
2015. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

En egy 23 eves lany vagyok

teljesen odaig vagyok egy 41 eves pasiert szeretem az eletet cigizem nehanapjan iszok is a barataimmal persze modjaval bulizni imadok csak keves lehetosegem van mert van egy kisfiam na es megsem erdeklem a pasit

szerintem hiaba vagy akar milyen termeszetu a kor is sokat szamit

2015. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Meg akarnak d...izé szerezni.
2015. okt. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Diplomás palit keresel?

Akkor rossz helyen jársz!

Ott az (Elit..rs.hu).

2015. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Komolyan tudna venni?"


Ismerek egy ilyen kapcsolatot, ami házassággal végződött. Többi 99 esetben a 100-ból csak dugni akar, csak sokkal jobban tudja hogy mi kell egy lánynak, mint egy korodbeli.

2015. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha a csupasz bőrünk simul egymáshoz, akkor jól viszonyulok a húsz éves lányokhoz.
2015. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!