Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félelem az orális szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelem az orális szextől?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az a problémám, hogy iszonyatosan félek a számba venni a párom micsodajat😄

Rajta kivül 2 sráccal voltam együtt, ők is igényelték volna, viszont egyszerűen úgy érzem, hogy elrontom, fogazok, nem tudom kiakasztani az állkapcsom, stb.Vannak itt hasonló gonddal küszködő lányok?😄😄 19/L


2015. okt. 20. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretned beszelhetunk rola

Irj privit, nekem is ez volt

2015. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

ne akaszd ki az állkapcsod, mi vagy te kígyó?

gyakorlás teszi a mestert

2015. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a farok helyett "micsodát" írsz és kényszeresen smiley-t írsz utána, nem is engedném a szádba...

Vetkőzd le ezeket minél hamarabb.

2015. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes dolog pedig. Az állkapcsodat nem kell hozzá kiakasztani, hacsak a párod farka/pénisze/nemi szerve (csak néhány példa a "micsodája" helyett, amit kb. a három éves kislány mond az oviban maximum, nem egy szexre érett nagykorú személy) nincs olyan hatalmas, hogy amúgy nem fér be simán a kinyitott szádba.

Én azt tanácsolom, beszélgessetek sokat a félelmeidről, a problémákról, nyíltan. Ez sokat tud segíteni. Nem szabad túlságosan ráfeszülni arra, hogy mi van akkor, ha elrontod. Senki se születik úgy, hogy tökéletesen ért a szexhez, ez egy tanulandó dolog a legtöbb esetben, főleg mivel egyénfüggő az is, ki mit élvez, kinek mi a jó. Ha figyeltek egymásra a pároddal, hagyod, hogy segítsen neked, mit hogyan csinálj, és nem csinálsz katasztrófát abból, ha esetleg nem sikerül jól elsőre, nem lesz semmi baj :)

2015. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit tanulmányozd a szervet anatómiailag,élettanilag. Engedd el magad,gondolj bele,mi a jó a párodnak. Csak ennyi,nem nagy dolog.
2015. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem kell egyből a mély vízbe ugrani.

Próbálj egy fallikus tárgyon gyakorolni.

Biztos hogy tud valamelyik gyakorlottabb lány neked tanácsot adni,itt az oldalon.

2015. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha jól értem #6-ot, leszopsz egy Labellót, egy 100 wattos égőt,stb. és folyamatosan eljutsz a kólásüvegig.

Azért ne lepődj meg, ha a farok másképp fog reagálni.

2015. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Üdv a 7-es hozzászólónak.


A fallikus szimbólumok olyan tárgyak, épületek vagy képek, amelyek formájukban vagy a használatuk módjában a férfiak nemi szervét szimbolizálja.


Legyen igazad, egy épületet,vagy egy képet, tényleg nem lehet szo.....ni.

Úgy ahogy egy 100w-os izzót sem.

De gyanítom, hogy a kérdező, s néhány ember tudja, illetve érti, hogy mire gondoltam.

Dildo, banán,stb.


További jó éjszakát.

2015. okt. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 21:02 eskuszom pont ezt akartam en is irni


fiatal vagy meg, minek erolteted?

attol mert kepes a huvelyed befogadni egy peniszt es esetleg meg elvezed is, egyaltalan nem jelenti azt hogy az ertelmi szinted mar eleg magas, hgy sexualis kapcsolatba lepj.

2015. okt. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!