Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit értenétek ez...

Szülők! Ti mit értenétek ez alatt? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Voltam egy hetes nyáritáborba,és kavartam egy lánnyal.(szex nem volt,de MINDEN más igen,ha értitek mire gondolok...) Szóval,a tábor után eljöttem a nagyszüleimhez.Beszéltem anyukámékkal telefonon,és kérdezte hogy miért van minden pólómnak ugyanolyan női parfüm illata,és hogy miért van mindenhol hosszú hajszál.Én azt válaszoltam hogy nemtudom.Ők erre ideges hangon,na majd ha hazaérsz elbeszélgetünk!

Namost azt kell tudni,hogy amúgy is "nőcsábásznak" gondolnak a környezetemben.és ezt ők is tudják hogy imádok csajozni,de mindig idegesek(gondolom félnek,hogy nagyszülők lesznek).

Félek,a kínos beszélgetéstől kiabálástól,fejmosástól.

Szerintetek tagadjak mindent,vagy valljam be,hogy miket csináltam(smárolás,nyak,száj szívás,puszi mindenhova,orál)? Mire számítsak? Szerintem meg fognak büntetni,mert ugye nem az első eset...Ti hogy reagálnátok?



2014. júl. 30. 16:47
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja és 14/f
2014. júl. 30. 16:59
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Részletezni nem kell, mit csináltál. Annyit megemlíthetsz, hogy közelebbi kapcsolatba kerültél egy lánnyal, de nyugi Anya Apa szex nem volt. Valahol ez magán ügy. Én mondjuk nem szeretnék részletes beszámolót a fiam kaladjairól, de az biztos jól esik majd ha beavat bizonyos mértékig. Az én fiam mondjuk még pici, van időm felkészülni ezekre a szituációkra.
2014. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem kell részletesen elárulni mindent. Elég, ha megmondod, hogy összemelegedtél egy lánnyal, és párszor smároltatok. Ennyi.
2014. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
mond azt,hogy összebarátkoztál egy lánnyal és sokat együtt lógtatok.
2014. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg, hogy közelebb kerültél egy csajjal, de nincs miért aggódniuk, mert nem feküdtetek le. Felesleges titkolóznod.
2014. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nemtudom...:/

Lehet,hogy elmondom,de azért a piszkos részleteket nem fogom elmondani,mert szerintem azon is kiakadnának,hogy khm mást is csináltunk a szánkkal,kezünkkel...

Az lemaradt,hogy 14/f.

2014. júl. 30. 18:09
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Az orális szex is szexnek minősül.

De ugyanazt tudom mondani, mint az előzőek: Mondd meg nekik, hogy lefeküdni nem feküdtetek le.

De azért szerintem ezekkel a dolgokkal várj még picit, 14 évesen korai..

2014. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

felesleges elmondani...nem tudom, mit gondoltak a Szüleid, hogy majd egyedül leszel az egész táborban, vagy senkivel nem fogsz ismerkedni? vagy annak jobban örültek volna, ha férfiparfümöt éreznének a cuccaidon hehe

nah viccet félretéve haver, annyit mondj, hogy jóban lettél egy csajjal, sokat lógtatok együtt, meg minden, jól éreztétek magatokat, tök jófej, stb. nem kell részletezni, hogy miket csináltál, az nem tartozik rájuk, meg csak olaj lenne a tűzre... bár, ha kiszívta a nyakad, azt észre fogják venni.

Szerencsére tőlem sosem kérdezik meg, hogy miket csináltam buliban, csak annyit, hogy milyen volt a buli, jól érezted magad? Pár szóval elmondom, aztán ennyi.

2014. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

Undorítóan szánalmas minden válaszadó!

Persze ha lányról lenne szó, nem így válaszolgatnátok. Akkor már ribizli lenne mi? Így meg 'jaj mond hogy jó fej volt a lány, együtt lógtatok'. Pff szánalom. Ha lány lenne akkor meg már mind ítélkeznétek.

2014. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Ja, meg jönne a duma, hogy 'ha ahhoz nagylány voltál, hogy orálozz, légy ahhoz is elég nagy, hogy vállald a következményeket és a felelősséget'.
2014. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!