Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kínos kérdés. Nagyon rossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos kérdés. Nagyon rossz dolgot tettem ezzel? Többi lent

Figyelt kérdés

szóval először is elnézést a hibákért, telefonról vagyok.

A helyzet a következő. 24 éves fiú vagyok, egész életemben szégyenlős és visszahuzodo voltam. A szex temakoret pedig mindig kerültem idegen helyen. Ez egészen addig így volt míg végül lett egy barátnőm. Akkor éjjel nappal orrba szájba szexeltünk, tipikus vad szerelem volt. És el kezdtem oldodni, már nem éreztem rosszul magam ha társaságban feljott a szex téma, meg mikor haverokkal hulyultunk,már hozzá tudtam szólni egy két elejtett kaján szót pl "ja egész éjjel kefeltunk". De ezeket is csak csinnyával, nem kenyerem kitargyalni a szexuális életem. Végül vége lett annak a kapcsolatomnak. Össze jöttem egy másik lánnyal vele is voltak dolgok. Aztán vele is vége lett.

Legutóbb 2 évvel ezelőtt volt barátnőm, akkor volt szexuális kapcsolatom utoljára. Azóta sok sz**on végig mentem. Öngyilkossági kísérletek stb.

Ezt a magány miatt tettem. Mert egyedül vagyok már két éve senkim nincs és rohadtul rossz. Persze simán fel tudnék szedni egy lányt, de nekem csak egy kell ő pedig soha többé nem lehet már az enyém, gyereke lett, férje stb eli az életét.

Na szóval mivel már két éve nem voltam nővel kezdtem kocsit kanos lenni, de ezalatt a két év alatt, teljesen vissza estem abba az alapotba, hogy félek a szexuális temaktol.. és ez miatt rosszul éreztem magam, hogy "ba***s, megint vissza esek oda mint annak idején?".

Így nagy unalmamban, depressziómban felmentem egy oldalra, ahol beszélgettem egy lannyal. Át mentünk Skype-ra pár mondat beszélgetés után, egyszer csak bejön a kamera ikon és a csaj ott masztizott nekem. És hát mivel két éve.... be indultam. Aztán küldött egy rakat videót ahol maszturbál meg a melleivel jatszik. Kérte, hogy kérjek tőle bármit fel veszi és elkuldi. Én pedig perverzebb és perverzebb dolgokat kértem ő pedig meg csinálta őket és elkuldte nekem.

De itt már k***aszott kanos voltam. És kérte hogy csináljak én is egy videót ahol keverem. Én még nem csináltam soha ilyet összesen 3 lánynak küldtem el interneten a fotomat. És furcsa volt, nem akartam, de 2 nap után magamtól meg tettem és elkuldtem neki. Tetszett neki meg minden, de pokolian érzem magam, hogy meg tettem és fel került a" netre ".


A kérdésem pedig az, hogy szerintetek ez tényleg nagyon rossz tett volt részemről? Soha nem él vissza vele, nem is ez zavar megbízható. Csak hát na eddig két csaj látta a farkam és mind kettővel közel egy évig voltam együtt, és több hónap kellett ahhoz hogy meg nyíljak nekik és, hogy le feküdjünk. Most meg csak így elkuldtem ezt a dolgot. Nagyon rosszul érzem magam ez miatt.

Szerintetek tényleg ennyire rossz tett volt ez részemről? Bánom, hogy elkuldtem. Nagyon bánom. Nem tudom mi volt velem, elkapott a vágy a vadsag és megtettem.


Mi a véleményetek?

24/f

Elnézést a hibákért utólag is.


2015. okt. 24. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, mit rágódsz rajt... én is küldtem amikor kértek, én is kaptam. Ennyi. Ez már a múlt :)
2015. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

érdekes egy kérdés.

szerintem nem baj,ha élvezted,és ő sem bánta,akkor mi a baj?

mellesleg lehet,hogy vele éreznéd magad igazán jól.

2015. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne ostorozd magad szerintem normalis.. vagyis h ennyire kanos voltal stb:) es ha nem teszi ki a kepedet vagy videodat sehova a csaj akkor nincs baj:) ne aggodj 16l
2015. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Veszélyes ez az internet... Ha az arcod meg fontosabb, felismerhetőbb testrészeid nincsenek benne a videóban, nem lesz gond. Persze ha egyáltalán feltölti valahova a lány. Véleményem az hogy egy középkorú fiatalember kiengedte a gőzt egy kicsit. Az öngyilkosság a leggyávább dolog a világon!
2015. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Ugyan haver, éld az életed és örülj, hogy találtál egy ilyen nőt.

Ne szégyenkezz ezért, neked ez most kifejezetten jót tesz, kiszakít a depresszióból és a sok sz@rságból.. kezdj el élni és ne foglalkozz azzal az 1-el, igazán nem érdemes rááldozni több időt és energiát.


Ragadd meg a lehetőségeket mert csak akkor fogod tudni elfelejteni... nyiss a világ felé, még ha lassan és visszahúzódóan is teszed azt.


Ezt a videót meg felejtsd el, ennyi erővel az is bűn lehetett volna hogy őt nézed... Szóval ő adott a kapcsolatba te is adtál a kapcsolatba ez így természetes!

2015. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon èrtelmes srácnak tűnsz. Csak azèrt is ahogy ezt leírtad meg azèrt is, hogy bánt a dolog. Mindenkinek van mèlypontja az èletèben. Próbáld meg elfelejteni azt a volt lányt. Èn ilyet soha nem tettem volna, amit a lány. Nekem ez nagyon szemelyes es szegyenlos is vagyok. Ès èn azt szeretnem h egyszer a baratom lasson ugy. Es ha kuldok is csak neki ,soha senki masnak es csak 1 ev utan talán.

De te fiu vagy. Kanos voltál. Megbocsájtható. Viszont ilyet többè ne tègy, ha úgyèrzed bántani fog a dolog ismèt kèsőbb.

Próbálj keresni magad mellè egy aranyos lányt. Akit szeretgethetsz ès kielègít -e tèren is.:) De ne ilyen oldalon, mert áhh:( nem áll szándèkomban másokról rosszakat feltètelezni. Csak gondolj bele,hogy ez a lány rögtön mennyi videót küldött neked ismeretlenül. Ezen az oldalon hány fiúnak küldhette mèg?:(

Huh:(

2015. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már rossz tett?

Azt csináltad mint a fiatalok fele... Nem is értem, hogy ez miért okoz lelkifurdalást valakinek...

2015. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, feleslegesen turbózod magad.
2015. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és azt is, hogy nyugattok. Bár tudom, hogy igazából ez a mai "szexuális forradalomban lévő társadalomban" ez teljesen normális, a fiatalok többsége össze, vissza kefél, mindenki, mindenkivel.

Csak hát most kóstoltam először bele ebbe, így úgymond...hogy fejezzem ezt ki "nem fizikában" :D mert hát fizikailag nem voltam vele, de mégis ez egy elég intim dolog volt.

A lány nem nekem való, ez egy nagyon perverz csaj, és sok mindenkinek küldözget még ilyeneket.

És innen is látszik, hogy milyen egy nyomorult vagyok, sajnos belém szeretett és le akar feküdni velem, de nekem nem kell. Abszolút nem kell, éjjel pedig küldi a videókat magáról, és már nem perverzségből, hanem "szerelemböl". És önnön, szemét, mocsok, roh**dék módon írom neki a kétértelmű szerelmes dumát, mert nem tudok mit tenni, két éve gyűlik az érzelem és valahol ki kell adnom a szeretetemet. De ez nem tiszta, úgymond, rosszabbik rossz megoldásnak választottam azt, hogy neki adok egy kis szerelmet, egy két kedves szót egy kis "cicám" egy kis "szeretlek-et". És ez nem jó, mert bele éli magát, és nem akarok rosszat okozni neki. Szűz még és eléggé be perverzült, és nagyon gyerek még, 18 éves, de ááá...nem kapott szeretetet és ezért rá szokott arra, hogy ezt csinálja, mert így legalább a testében kéjelgő nyomorékok írnak neki 1-2 kedved szót. Csak én túl sok kedves szót írtam neki ez EU jött ki belőle.

Fa**mat már, hogy mindig bele keveredek valamibe -.-

Lelkis köcsög vagyok mindig mindenkin segíteni akarok és mindig a szívemre veszem mások terhét.

Mindegy lassan önéletrajz lesz ebből.

Köszönöm a válaszokat és sokat segítettek. Így most olyankor hétköznapi dolognak tűnik ez. :)


Ui:aki privátban kéri a lány videóit, üzenem nem küldök, ne is kérjetek. Teljes bizalmat adtunk egymásnak.

És sose szegem meg a szavam, legalább is, próbálok úgy élni.

2015. okt. 24. 23:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt meg nem hallgatott el a lelkiismeret, tedd azt amitol lelked konnyebb lesz. Lehet jobb lenne most lezarni, meg ha most jobban faj is, mert ez mar csak nehezebb lesz.
2015. okt. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!