Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha sokan csak le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha sokan csak le akarnak velem feküdni?

Figyelt kérdés
Még szüz lány

2015. okt. 25. 13:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

és most mit szeretnél mit írjunk neked?


normális:

kisugárzásod, külső, beszédstílusod, dolgokhoz való hozzáállásod, érettséged stb együttesen is, külön külön is kiváltják az emberből az ösztönt


nem normális:

azt írod hogy sokan csak szexet akarnak, akkor azt jelenti hogy egy buta pics*a vagy szép cicikkel és seggel, és isten ments hogy valamelyik delikvensed egy babával keresd meg, mert akkor az életbe nem szabadul meg tőled :D szóval szex oké, házasság, közös együttélés nem oké...



Magyaránt honnan tudjuk mi hogy más miért csak meg*baszni akar téged?

2015. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is mindenkinek csak szexre kellenék. :( Én sem tudom miert van ez. Egyaltalan nem viselkedem kihivoan. Sőt... Felenk vagyok.
2015. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!