Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés. Mit csináljak? Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés. Mit csináljak? Többi lent 👇🏻👇🏻👇🏻

Figyelt kérdés

Párommal heti egyszer szeretkezünk (kevés a szabadidőnk az egyetem miatt)

Nekem ez kevés. A párom pedig nem díjazza ha maszturbálok..

3-4 szex mentes nap után csak arra tudok gondolni. Egyetemen nem tudok figyelni, egyfolytában ingerült vagyok..

Mit csináljak? Hogy tereljem el a gondolataimat?

Privátot nem kérek!

A normális válaszokat előre is köszönöm 

20/L



2015. okt. 28. 15:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

kifogás. esténként ha lefekszetek nem fér bele egy szeretkezés?

nem díjazza ha maszturbálsz?!

2015. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, mindenkinek joga van a saját testéhez, nem gondolnám, hogy abba bárki beleszólhatna, hogy maszturbálsz-e, vagy sem. Nem kell elmondani a barátodnak, hiszen egyén testi funkcióidról sem számolsz be, vagy pedig egyszerűen közöld vele, márpedig maszturbálni fogsz, ha szükségét érzed.
2015. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#11, mivel külön-külön fekszenek le este, nehezen fér bele.
2015. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Mit csináljak?"


Én a helyedben szakítanék. Nekem ugyan nem kéne olyan pasi, aki érzelmi zsarolásból kvázi erényövet rak rám, a saját kisebbségi komplexusai miatt. Ez már nálam önmagában kizáró ok a kapcsolathoz.

De ha ez nem lenne, akkor is mindenképp megoldanám, hogy többet tudjunk találkozni, szexelni, minőségi időt együtt tölteni, mert ez így nem párkapcsolat...

Hogy egyetem miatt nem értek rá? Elárulom, egy egyetemistának messze több szabadideje van, mint egy dolgozó, háztartást vezető, gyereket nevelő nőnek... Mi lesz, ha családotok lesz? Évente egy szex?

2015. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

akkor is kifogásnak tartom. barátom is egyetemista mégis tudunk együtt aludni, átmenni egymáshoz nap végén, ha más nem.


amúgy meg kérdező, mondtad már pl a barátodnak hogy neked ez probléma?

2015. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Miért kell a maszturbálásodról beszámolnod a barátodnak ha nincs is veled?

Ebben a formában ez nem tartozik rá!

Sőt,vegyél egy házi barátot(ha még esetleg nem lenne)és használd egészséggel:)

De lehet jobb lenne ilyen olyan párt keresned akivel rendszeresen,napi szinten tudsz szeretkezni!

Főleg ha ilyen egészséges étvágyad van :)

F40+

2015. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Komunikáció csodákra képes. Mond meg neki, hogy többet akarsz belôle és ezt orvosolnotok Kell.

18

2015. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17:

sokszor csodásra képes, de pont a szex terén messze nem mindenható.

Ha a pasi csak hetente 1x kívánja meg, akkor itt észérveknek nincs helye, hiába győződ meg, hogy ez kevés, ettől nem fogja többször kívánni.

2015. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!