Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka tinedzserkorba...

Mi lehet az oka tinedzserkorban a korlátlan evesnek? 👇

Figyelt kérdés
En ugy érzem hogy jol esik, finom stb..de pl nem igazan tudom megállni hogy ne egyek 6-7-8 utan, ennek lehet valami rossz oka vagy csak a hormonok?😃😒

2015. okt. 16. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez, anno én úgy voltam vele, hogy az ebédet és a vacsorát vártam egész nap a legjobban. Ráadásul mindig jól bezabáltam, és felszedtem 10 felesleges kilót. Utólag megbántam, hogy nem tudtam uralkodni magamon, de könnyen leadtam. Ugh, ez a serdülőkor kegyetlen és undorító :D
2015. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél éhes este? Én is mindig esti evő voltam, most már inkább délutáni vagyok, de pl. az előbb betoltam egy kis tepertőt, ezt-azt, mert éhes voltam.

Van, aki CSAK késő este eszik, mert neki akkor passzol. Nincs szabály arra, mikor s milyen eloszlásban egyen az ember, különbözőek vagyunk.

2015. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!