Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan viselitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viselitek, ha a munkahelyeteken egyre több szexuális tartalmú megjegyzést kell hallgatnotok a férfikollégáitok szájából?

Figyelt kérdés
Ezen belül alkalmanként elég vulgárisan és perverzen megfogalmazva.
2015. okt. 28. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Figyelembe se venném õket. Ha nagyon idegesítenének tennék az asztalomra egy " Vélemény" ládát és megmondanám, hogy az efajta megjegyzéseket oda kérem névvel mert szeretem õket este olvasgatni.

Aztán 1-2 hét után panaszt tennék a fõnökömnél.

18

2015. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Engem nem zavar, én nőként simán visszaszólok szexuálisan.
2015. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyretenném az illetőt.
2015. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Én a magam részéről (férfiként) nagyon felháborító dolognak tartom, ha egy npi kollégáknak rendszeres zaklatásnak van kitéve.


Első körben beszélj az illetőkkel, hogy nemkéne, ha nem megy, akkor a főnököddel, ha az se segít, akkor válts munkahelyet (már ha megteheted).

2015. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Missi_Key ***** válasza:
100%
sztem ez kimeríti a sexuális zaklatást, simán perelhetsz, vagy jelentheted a főnökségnek per előtt...talán még emelést is adnak és mindent megtesz majd a cégvezetés hogy ne legyen per, mert az ront az image-ükön..
2015. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
visszadumálsz nekik :D vissza kell oltani őket, tudják hol a helyük:P
2015. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tekintetbe véve, hogy az embernek számba kell vennie, a főnök drága benne van-e a buliban (ergo ugyanúgy zaklatja az alkalmazottakat, nem törődik az ilyenekkel és/vagy egyenesen kirúgással fenyeget, ha ilyen "hazugságokkal" jössz, tehát bevédi a zaklatókat), nem olyan könnyű nőként lépni. Én mindenesetre azt mondom, próbáld meg ezt jelenti, de készülj fel, hogy nem fognak hinni neked és/vagy bizonyítékot akarnak és/vagy elküldenek és/vagy megszégyenítenek.
2015. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
szia. Én elég sokáig dolgoztam férfiakkal, eleinte zavart, de egy idő után megszoktam és már nem is vettem fel, találtam valami frappáns választ amivel leszereltem őket. Egy idő után abbahagyták, sőt meg is szerettek, így ha cukkoltak is azt már csak játékból.Ha az ember egész nap férfiakkal van körülvéve, természetes hogy ez a téma is feljön, ha másért nem mert belefolysz egy ilyen beszélgetésbe, kikérik a véleményed. peregjen le rólad amit mondanak, ha viszont nagyon zavar és nem tudsz vele megbékélni javaslom, kérd át magad máshova dolgozni, vagy keress másik munkát.
2015. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem természetes, hogy feljön, még akkor sem, ha az ember férfiakkal van körülvéve. Ne csinálj úgy, mintha az élet velejárója lenne, hogy belekényszerítik az embert a szexuális tartalmú "poénkodásba", beszélgetésbe.
2015. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Igen,volt benne tapasztalatom,sajnos.

19évesen adminisztrátorként/asszisztensként dolgoztam egy cégnél,egy üzemben,ahol a logisztikai/számlázási dolgokkal foglalkoztam.

A takarítónőn kívül még ketten voltunk nőneműek egy másik asszisztenssel.

De mivel a másik két hölgy életkora 40fölött volt,maradtam én,természetesen.


A főnökömmel semmi baj nem volt,csak az ott dolgozó szállítókkal és hátul,az üzemben,a termelésért felelős emberkékkel.Napi szinten kapcsolatban voltam mindenkivel,így nem tudtam elkerülni senkit sem.


20-től az 50éves korig mindenki "bókolt".Tudták,hogy van párom,nem vagyok olyan tipusú,nem is öltözködtem ugy,de hát friss hús voltam..és fiatal..


Eleinte nem foglalkoztam vele.De nem álltak le.

Majd vissza is szóltam,lerázva,arrogánsan,de mintha ez lett volna a legjobban olaj a tűzre.


Volt 1-2srác,aki tisztelettel bókolt,ők teljesen máshogy beszélgettek velem.

De a legtöbben lenézve szóltak be.Firtatták egy idő után a szexuális életemet,mit hogy csinálok..avagy ők hogy mit csinálnak/csinálnának..stb..

Kezdett elfajulni a dolog.


Egyszer kiakadtam,mondtam,hogy feljelentést teszek,kirúgatok mindenkit,ha ez nem elég,bezáratom az üzemet is,azt mehet mindenki ahova akar. (Voltak elég durva ÁNTSZ meg egyéb APEH problémák,mint mindenhol manapság.)

A főnök megijedt,beszélt a fiukkal.


Onnantól kezdve nem sértegettek-hangosan/nyíltan/egymás előtt.

Csak ha hátramentem,halkan,ha netán kettesben maradtam 1-1 degeneráltabb delikvenssel.

Valamint a légkör ugyanugy feszült maradt.


A vicc,hogy a tapasztalatom az,hogy az ilyen 40év feletti korosztály nem állt le a zaklatással.Akinek felesége van,meg gyereke.A fiatalabbak inkább utána "tökösnek" néztek,hogy nem hagytam magam,és csöndbe maradtak.Utána normálisak lettek.


A pályafutásom a cégnél 6hónapig tartott:)


21/L

2015. okt. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!