Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora az esélye, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye, hogy találok egy olyan lányt aki csak szexkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Lehetséges? Ugy vettem észre minden lány csak komoly kapcsolatot szeretne amit meg is értek. Ilyen tervekkel van értelme lányokkal ismerkedni vagy teljesen felesleges? Átbaszni nem akarok senkit, hogy fűt fát ígérek... Mik a tapasztalatok? Mielőtt jönnének a tul erkölcsös emberek megmondom őszintén legjobban én is normális kapcsolatot szeretnék, de sajnos nincs annyi időm hogy annyit foglalkozzak egy lánnyal amennyit ilyen esetben megérdemelne, ugyhogy komoly célokkal nemigazán akarok ismerkedni. Előre is köszi az értelmes válaszokat 23F
2015. okt. 29. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Csak h értsd elmesépek egy viccet

Székely bácsit kérdezik a válóperes tárgyaláson h miért akar elvàlni?

Mert megcsalt az asszony

Dehát maga is megcsalta mondja a bíró..

Ha belelépek a tehénsz.arba csak lemosom a csizmám és megyek tovább,de ha belesz.rik a tehén a csizmámba azt már többet fel nem veszem

2015. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#10es ha gondolod írhatsz privátot
2015. okt. 29. 18:50
 13/16 anonim ***** válasza:
pesti vagy? 23L
2015. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

itt megint a lakatos mondást kell hoznom 1-es

milyen menő már ha van egy olyan kulcsod ami minden lakatot kinyit.És az milyen szar ha van egy lakatod amit minden kulcs kinyit ?

tehát ri.anc vagy?

délelőtt elmész az egyikhez délután a másikhoz és esetleg ha buliba megtetszik egy srác akkor azzal.Igazad éld az életed.Csak amikor már már 30 évesen kiégsz és nem találsz magadnak normális csávót akkor majd vissza tudsz gondolni hogy hú de éltem az életem 20 évesen

2015. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%

Miért égne ki 30 éves korára az, akinek 20 évesen van két szexkapcsolata? És a kérdező 23 éves férfi miért nem fog kiégni 30 évesen, ha most talál szexkapcsolatot?

Még senkit nem láttam, aki arról panaszkodott volna, hogy jaj, ő úgy kiégett, mert fiatalon voltak barátai/barátnői.

2015. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten ilyet szeretnék most csak, de nem találok rá alkalmas pasit. Szóval bármi előferdülhet :)


22/L

2015. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!