Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komoly kapcsolatban levokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban levokhoz szol a kerdesem: Elegedett vagy a szexualis eletetekkel?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 20:51
1 2 3
 21/29 biohazardxxx ***** válasza:
45%
én a menyasszonyom dobtam ki emiatt hogy kevés volt a szex pedig 4 éve voltunk együtt. Voltak más dolgok is de legfőképp ezért hogy ő nem igényel ennyi szexet amennyit én mert ő jól megvan nélküle is. nem vártam sokat de legalább egy 2 esetleg 3 naponta jól esett volna igy jobb is hogy vége lett...
2015. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
30%
én pedig az összes válaszolónak írnék aki azt mondta h nem és ezzel a kedves kérdezőnek.. akkor mi a fenéért vagytok együtt? ( ez egy család mentes korosztályra vonatkozik most ), ha nem jó a szexuális életetek a párotokkal az csak feszültséget okoz ezáltal a kapcsolatban vagy/és máshol is feszültség keletkezik... értelmetlen időpazarlás keressetek mást...
2015. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"22. Azért,mert tényleg hosszú ideje vagyunk együtt és szeretem. Nagyon fontos számomra,már 4 éve vele vagyok..


Nem tudnám az arcába mondani,hogy azért hagylak el,mert nem olyan jó a szex veled,mint régen,nem tudnám ezt tenni vele,túlságosan fontos nekem.


16os voltam.

2015. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
nem, ő most külföldön van én nekem meg nagyon szexhiányom van
2015. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

22 éve vagyunk együtt. Nem nagyon vagyok elégedett vele szexuális téren: én többet akarok (naponta), ő beéri heti kettővel. Bár három éve külföldön vagyok és ő otthon, ennek ellenére, ha ritkán hazamegyek, akkor is változó. Ha rajta van vágy, akkor felülmúlja képzeletemet, máskor meg napokig nem akarja. Öregedett, felszedett egy halom kilót és nem találja már szépnek magát. Nem kezdeményez, vagy, ha igen, akkor is sokszor nekem kell mindent csinálni. Nem hiszi el, hogy nekem ugyanolyan fontos.


Mindezek ellenére nem akarom lecserélni. Fontos nekem, a gyermekeim anyja, ismerjük egymást már kívülről-belülről. A rózsaszín pillangók már elszálltak, de azért néha felelevenítjük képzeletben és az egymás iránti szeretetünk töretlen.

2015. nov. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

10 éve vagyunk együtt.

A szexuális életünkkel sosem volt gond!

2015. nov. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
53%

Aki nem elégedett és a másikban vagy magában keresi a hibát:

Vszinű nem bennetek van a hiba! A folyamatos monogám együttlét a hibás, nem ti! vagy találkozzatok ritkábban, vagy időnként szexeljetek másokkal is. Ennyi a titok.

2015. nov. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig föl lehet dobni v mivel....🙀😀
2018. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2018. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!